Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Most ezért nem...

Mit tegyek? Most ezért nem mehetek táborba.

Figyelt kérdés

Nyáron szeretnék elmenni egy táborba ami a névnapomkor kezdődik. A tábor utolsó napján-mikor hazamegyünk-anya nem tud értem jönni mert a munkahelyén oktatás lesz és aki nem megy be kirúgják. A tábor 130 km-re van a lakhelyünktől. A nagyszüleim és anya barátnője sem vállalja el hogy hazahozzon.

Tavaly is mentem volna táborba a névnapomkor de beteg lettem

14/L.


2015. márc. 19. 15:45
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
100%
Rokon, ismerős esetleg?
2015. márc. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
A névnap szerintem irreleváns infó :D Egyébként ennyi idősen simán hazamehetnél egyedül is, vonattal vagy busszal.
2015. márc. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
44%

És annyira életképtelen vagy, hogy vegyél egy vonatjegyet, és hazagyere?!


Azt meg abszolút megértem, hogy senki nem akar lemenni érted. Azért majdnem 300km-t levezetni egy nap rhadtul nem vicces.

2015. márc. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%

Ha tudnál valakihez csatlakozni, talán megoldódna a hazautazásod. Édesapádról nem írtál egy szót sem, van valami oka?

Off: mi köze a névnapodnak a táborhoz? (azon kívül, hogy a tábor pont akkor kezdődik)

2015. márc. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
A rokonok a nagyszüleim, a többieket nem ismerem. Ismerős csak anya barátnője de ő nem vállalja.
2015. márc. 19. 15:52
 6/28 A kérdező kommentje:

Közben még jött pár válasz :)

Apát nem ismerem, anya nem engedi hogy egyedül jöjjek haza mert át kell szállni.

2015. márc. 19. 15:54
 7/28 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom kik mennek a táborba, így nem tudok senkihez sem csatlakozni :(
2015. márc. 19. 15:55
 8/28 anonim ***** válasza:
83%
Írjatok a táborszervezőknek, hogy segítsenek találni valakit, akivel hazamehetsz. Egyébként meg az átszállástól sem kell parázni, ugyanolyan, mint városon belül.
2015. márc. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Az eszem megáll az ilyen szülőktől, komolyan mondom!


Valahogy próbáld megértetni anyáddal, hogy nem dedós vagy, nem idegen országban leszel, haza tudsz jönni egyedül is - max. gyakorold el az útvonalat, vagy akár menjetek is le (jó, ez nem két fillér).

És, ha esetleg lekésed a csatlakozást, akkor mi van? Semmi extra, jössz a következővel. De nem hiszem, hogy 14 évesen ne lennél képes egyedül hazautazni.


Harcold ki, ha tényleg fontos a tábor, sok sikert! :)

2015. márc. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Leülteted édesanyádat a modern technika csodája, az internet elé. Szépen megnézitek a vonat/busz menetrendet, megtervezitek, hogy mikor, melyikkel fogsz hazajönni, még a térképen is megnézhetitek. Ne legyél ennyire életképtelen, ha menni akarsz állj ki magadért. Több ezer 14éves van az országban, akik minden héten kétszer is felpattannak a vonatra/buszra és utaznak akár 100km-eket is (lsd:kollégisták) és semmi bajuk nem történik.
2015. márc. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!