Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illene meghívnom a barátom...

Illene meghívnom a barátom szüleit a ballagásomra?

Figyelt kérdés

Már 3,5 éve együtt vagyunk, karácsonykor lett kicsit közvetlenebb a kapcsolatom a szüleivel, amikoris megkértek, hogy tegeződjünk. Két éve ballagtam utoljára középiskolából, akkor nem hívtam meg őket, de küldtek egy ballagásos üdvözlőlapot nekem. Most szakmáról ballagok, utána össze is költözünk a barátommal külföldön. Még sosem találkoztak a szüleink. Én viszont kéthetente ott vagyok náluk kb 3-4 napot.

Ilyenkor illene meghívnom őket, vagy egész egyszerűen rajtam áll, hogy meghívom e őket vagy sem? Nem csak az én ballagásom lesz, hanem az öcsémé is, de senki részéről nem szeretnék sértődést.

Szóval, ti mit tennétek?


2015. márc. 18. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Illene.
2015. márc. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy már velük olyan viszonyban, hogy igen, illene meghívni őket.
2015. márc. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Illene..én mindenképpen meghívnám őket
2015. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi akkoriban már 2 éve együtt voltunk, én is vaciláltam annó hogy meghivjam-e őket vagy sem, sokat is ettem magam miatta... de végül csak arra jutottam hogy nem fogom, mert mit tudom én... jóban voltam az anyukájával nagyon, az apjával volt se volt különösebb bajom, de mégsem éreztem hogy kéne. Persze azóta (nem emiatt persze) már nem vagyunk együtt.


Ha te úgy érzed hogy jól kijössz velük, nyugodtan hivd meg őket :)

2015. márc. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mi a fene ***** válasza:
A leirtak alapján illene.Ők meg majd eldöntik, hogy képeslap lesz, vagy elmennek-e ? A gesztus részedről meg lesz.Veszteni valód nincs.
2015. márc. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!