Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Páromnal frissen költöztünk...

Páromnal frissen költöztünk össze 1 honapja de máris elhagytam a lakáskulcsot mit tegyek?

Figyelt kérdés

Annyira szégyenlem magam.

Valöszínüleg utazás közbe eshetett ki (messze az otthonunktol mas varosban) a táskámbol és nem tudom hogy mondjam meg neki mig egy pár napig távol vagyok tőle.

Fèlek megbizhatatkannak fog tartani, hogy máris elhagyom a kulcsot igyis félti az új házát meg tart a betörőktöl.

Mit tegyek? :(

Hogyan zajlik egy zárcsere amugy?

Teljesen félek hogy lefog orditani.


2015. márc. 12. 16:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

1 hónapja éltek együtt, és máris attól tartasz hogy lefog orditani azért mert elhagytad a lakáskulcsod? Attól tartok ez a kapcsolat nem lesz hosszú életű.

Én simán felhivnám és elmondanám neki, nem te vagy az első aki elveszit egy lakáskulcsot. Ha annyira fél a betörőktől, akkor hivjon egy lakatost, és két perc alatt ki lehet cseréltetni egy zárat.

2015. márc. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Tudom de a lakáskulcsra mégiscsak vigyázni kell főleg hogy nem az én házam :(

Emlékszem gyerekkoromba hogy megkaptam a lecseszést ha elhagytam bennem emiatt is olyan nagy félelmet kelt.

2015. márc. 12. 16:43
 3/13 anonim ***** válasza:
Tegyetek fel a bejárati ajtóra hevederzárat , ha műanyag akkor nem jó rá . A riasztó sziréna is jó , kívül a házon és a lakáson belül is visítson .
2015. márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem inkább váljatok el.
2015. márc. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
szép kapcsolat ha ettől rettegsz, pedig ez nem probléma. Vagy te fújod fel, vagy a párod agresszív ha ezen kétségbe vagy esve....szép
2015. márc. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem írtál rá lakcímet, nem valószínű hogy bárki is megtalálja a kulcshoz tartozó zárat, főleg egy másik városban. A barátod meg ha annyira fél, le lehet cseréltetni a zárat.
2015. márc. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
De miért gondolod hogy ordítani fog? Szokott veled ordítozni? Egyébként ne hasonlíts egy párkapcsolatot össze egy szülö-gyerek kapscolattal. Már nem vagy gyerek, a párodnak meg semmi joga ordibálni veled. Mondd meg neki, hogy kifizeted a zárcserét, ha szükségesnek érzitek.
2015. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Emberek vagyunk, ilyen bárkivel előfordulhat. Még a pároddal is. Nem gondolom, hogy ezen bármit szégyellni kellene. Egyébként, attól, hogy elvesztesz egy kulcsot (hacsak nincs mellette lakcímkártya, amin a kulcshoz tartozó ház/lakás címe szerepel) szerinted, tudni fogja azt bárki, hogy melyik ház ajtaját nyitja?

Ha ezért leordít, akkor ott valami nem kerek....

2015. márc. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Én legutóbb pénzt hagytam el, nem is keveset, leesett rólam az övtáskám, amikor beszálltam a kocsiba és nem vettem észre. Azóta is együtt vagyunk és ennyi. Csak a betétet kell cserélni, kb 1000 ft.
2015. márc. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

Hát, ha emiatt leüvölt, akkor hagyd is ott a fszra kb. azonnal.


Én max. a fejemet ráznám, amiért ilyen "ügyes" vagy, de ez nem probléma. Semmi eget rengető marhaságot nem tettél, csak elhagytad a kulcsot. Nagy cucc, cseréljetek zárat és kész. Kb. 500-1000 Ft egy új, meg a kulcsok másolása kis plusz.


De mi volt, amúgy? Szerintem tök felesegesen parázol.

2015. márc. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!