Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El kell mennem innen, de hová?

El kell mennem innen, de hová?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit tegyek ha egy 4-est kapok a suliban otthon bántanak de nem mondhatok semmit, tönkretesznek idegileg, nincs hova mennem. Tudom az lesz ez csak kamaszkori picsogás de szerintem senki nem tűrné ha verik egy 4-es miatt. (Barátnőm csak egy van mert sulit váltottam és itt nem fogadtak be, a bnőm meg külfóldön él)

Mit tegyek? 17/L


2015. márc. 9. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyámhatósággal vedd fel a kapcsolatot, rajtuk kívül nem nagyon tud senki segíteni, ha csak nincs olyan rokonod, akihez mehetnél (pl. nagyszülők).
2015. márc. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
költözz albérletbe
2015. márc. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bekken'Bauer válasza:
helóheló! az albérlet is pénz.. suliból meg max ösztöndíjat kaphat ami nemhiszem hogy annyira elég albérlet,rezsi,megélhetés,ruha számlákra.. ha meg barátaihoz sem tud fordulni meg családtagokhoz sem (azmeg végképp balhés helyzet) akkor itt komoly dolgokon kell elgondolkodni!
2015. márc. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindkettő papám meghalt. Az egyik mamám velünk lakik, a másik Erdélyben, én pedig csak magyarul, angolul meg franciául beszélek.:(
2015. márc. 13. 21:47
 5/6 Tóth Péter Tamás válasza:
Hát elég sok, később sokra ment ember elszökött hazulról tizenéves korában...ezzel nem akarok célozgatni.
2015. márc. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bekken'Bauer válasza:
Hát :/ igazából ha van vagy lesz párod, akkor talán vele, vagy hozzá, egy próbát megér! ;) Hová valósi vagy egyébként? Szokott lenni ez a fiatalok /első házasok otthona nemtudom ez mennyire idevaló.
2015. márc. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!