Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adott egy 47 éves pasi,...

Adott egy 47 éves pasi, akinek van egy 17 éves fia vidéken, hetente látogatja, ott alszik?

Figyelt kérdés

Én lennék a barátnő, de csak idézőjelben, kb. 6 éve. Szexuális kapcsolatunk már nincs, de valamiért ragaszkodik hozzám így is.

Ti elhinnétek, hogy az ex-el sincs? Nem a féltékenység miatt, csak nem értem. Velem nincs, de minden hétvégén ott van. Ő tagadja. Én nem hiszem.AZ zavar, hogy teljesen semmibe vagyok nézve, tőlem semmit nem akar, pedig csinos, szép nőnek tartanak mások, és lenne igényem nem csak szexre, hanem hogy elismerjenek. Tőke semmit nem kapok. Most az volt, hogy mivel nem álltam készenlétben, közölte, hogy nőnapra hozott volna valamilyen gazt, mielőtt megy az exéhez és a fiához.. :(((


Ház nem.. Ennél többre tartom magam. A kérdés költői, mert szakítani fogok, csak jól esett leírni....



#weird relationship
2015. márc. 9. 06:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

3as vagyok megint. :)


Csak azt tudom mondani, hogy a kitartás a lényeg! Mindig amikor keres, emlékeztesd magad arra, hogy mellette nem érzed magad nőnek, nem tesz boldoggá, nem tesz érted semmit, és még el is hanyagol. Hidd el később kedved sem lesz felvenni azt a telefont! Tapasztalat. Nekem is van olyan exem, aki még 5-6 év elmúltával is időközönként próbálkozik, mivel már minden úton módon elvágtam az útját (telefonban letiltottam a számát, facebookon le van tiltva, új emailem van, azt már nem tudja stb... ) mégis megtalálja a kiskaput, felkutat rokonokat, régi ismerősöket stb. Nekem már nem ahhoz kell kitartás hogy ne álljak vele szóba, hanem ahhoz, hogy olyankor ne álljak elé, és üvöltsem le a hajat a fejéről. :D


10# ezt ugye te sem gondolod komolyan, hogy még ilyen embernél a gyerekre kellene rákérdezni? A párját mint nőt letojja magasról, ilyenek után szerinted melyik nő szülne neki gyereket??

2015. márc. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Elismerésem, kedves Kérdező. Az emberi jóérzésedért, a kulturált stílusért, amellyel a volt feleségről beszélsz - és, nem utolsó sorban, as kapcsolatod 17 éves fia nagyon rokonszenves minősítéséért. Minden érzelmet, tiszteletet megérdemelnél.


Az élet, az emberek bonyolultak. A most melletted lévő úr, úgy tűnik, nem értékel eléggé; az érzelmei nem olyanok irántad, amilyeneket teljes joggal várnál. Búcsúzz el tőle: nagyvonalúan, barátságosan, amilyen az egész karaktered. Hidd el, mikor a legkevésbé várod, megtalálod a jobb és teljesebb kapcsolatot. Járj szerencsével.

2015. márc. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!