Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adott egy 47 éves pasi,...

Adott egy 47 éves pasi, akinek van egy 17 éves fia vidéken, hetente látogatja, ott alszik?

Figyelt kérdés

Én lennék a barátnő, de csak idézőjelben, kb. 6 éve. Szexuális kapcsolatunk már nincs, de valamiért ragaszkodik hozzám így is.

Ti elhinnétek, hogy az ex-el sincs? Nem a féltékenység miatt, csak nem értem. Velem nincs, de minden hétvégén ott van. Ő tagadja. Én nem hiszem.AZ zavar, hogy teljesen semmibe vagyok nézve, tőlem semmit nem akar, pedig csinos, szép nőnek tartanak mások, és lenne igényem nem csak szexre, hanem hogy elismerjenek. Tőke semmit nem kapok. Most az volt, hogy mivel nem álltam készenlétben, közölte, hogy nőnapra hozott volna valamilyen gazt, mielőtt megy az exéhez és a fiához.. :(((


Ház nem.. Ennél többre tartom magam. A kérdés költői, mert szakítani fogok, csak jól esett leírni....



#weird relationship
2015. márc. 9. 06:53
1 2
 1/12 anonim válasza:
34%
Küld el!
2015. márc. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves #1-es, eddig magam is eljutottam.

Csak szeretném tudni, más is volt-e esetleg ilyen szerencsétlen kapcsolatban, és mit tett.

2015. márc. 9. 07:25
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát, elég bonyolult dolog lehet ez. Alapjáraton furcsa dolog, hogy az exénél van hétvégén, amikor pl látogathatná úgy a fiát, hogy elmegy, ott marad egy kicsit, és haza is megy. Vagy pedig a fiú járhatna már ennyi idősen hozzá is, nem csak az apa menne hozzájuk. Nekem nagyon olyan megérzésem van ahogy olvastam a történeted, hogy ő még a családjához kötődik, ott jól érzi magát, azért is jár hosszabb időre oda vissza.

Mivel veled már sem szexuális, sem igazi lelki kötődése nincs, veled van, hogy ne legyen időközben egyedül, de nem tisztel, nem tekint rád nőként, nem foglalkozik veled. Számomra egyértelmű, hogy ha nem is az exel fekszik le, de valaki biztos van aki miatt rád már nem tekint nőként. Mivel írtad hogy szakítani fogsz mindenképpen, ezért úgy érzem a válaszom már túl sokat nem segít, de az első női megérzésem ez volt, ami után természetesen azt tanácsolnám, hogy hagyd a francba ezt a pasit, találsz magad mellé olyan társat, ami majd megbecsül, és szeret, és aki tisztességesen is fog hozzád állni.

2015. márc. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát ha őszinte beszélgetéssel nem jutottak sehova akkor jah küldd el. A fiával neked milyen a kapcsolatod? Mert ha jó, akkor esetleg tőle megkérdezheted, hogy odébb állj-e. 17 éves már nem hülye. Ha van az anyja-apja közt valami akkor csak elmondja már, neki is érdeke lehet, hogy a szülei együtt vannak-e. De hát ha nincs szexuális kapcsolat, megszűnt az intimitás, akkor valahol megszűnt a bizalom is és vele a többi.. Ha tényleg csinos nő vagy, akkor ne pazarold az időd tovább :) De azért én már csak azért is felbolygatnám egy kicsit a szálakat. :D
2015. márc. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az exével soha nem volt igazi családja, mert a hölgy még a gyermek megszületése előtt otthagyta. Hogy miért, erre nem kaptam választ, pedig kérdeztem.

A fiával csak párszor találkoztam, ezzel semmi gond nem volt, értelmes, kedves, szimpatikus fiatalember.

A hölgynek állítólag van egy új kapcsolata, de igazából ezt sem értem. Úgy értem, semmi gond, ha jön az Apuka, de hetente ott alszik????? ÉS Nem nagy távolság van, Pesttől 1 óra vonat, a gyerek eleve rendszeresen jár Pestre, mert itt tanul.


Leginkább az zavar, hogy ennyire semmibe vagyok véve. Nem a gyerek zavar, vele semmi bajom, anyukával sem, hanem azzal, hogy én ott vagyok mindennek a legeslegallján, és meg sem érti, szerinte csak hisztizem......!!!!

2015. márc. 9. 08:00
 6/12 A kérdező kommentje:
#3: Valóban, rám nem tekint nőként, és szerintem senkire sem, beletemetkezik a hobbijába, nem hinném, hogy "megcsal", már ha lehet ilyenről beszélni ebben az esetben, egyszerűen egy álomvilágba temetkezett bele, amiből nem akar kilépni.
2015. márc. 9. 08:02
 7/12 A kérdező kommentje:

#3: valóban nem marad más, mint otthagyni. Tudom!

Csak mindig hívogat, mint ha mi sem történt volna. Igen, kitartóbbnak kell lennem. Végül is a semmiért :) mert így is csak virtuális a kapcsolatunk, hiába ismerem 6-7 éve :)

2015. márc. 9. 08:10
 8/12 A kérdező kommentje:

#4: SOHA nem fogok odáig jutni, hogy a fiát kérdezzem arról, hogy van-e köztük valami.

Egyrészt a gyereket nem teszem ki ennek, másrészt magamat!!!!!

2015. márc. 9. 08:12
 9/12 A kérdező kommentje:
#4: Semmilyen szálakat nem akarok felbolygatni, inkább diszkréten lelépek. Annyira nem vagyok kétségbeesett, hogy attól féljek, nem találok új párt. Csak NEM ÉRTEM ezt a szitut!
2015. márc. 9. 08:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vágyik egy családra. Kérdezd meg szeretne-e közös babát?
2015. márc. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!