Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
21-22 éves vagyok,, 19 évesen leérettségiztem, fél évig pihentem majd 20 évesen elkedztem dolgozni bentanított munkásként érettségivel 3 műszakban. De én szakmát szeretnék ilyen fiatalon úgy gondolom karriret kell építeni szakmát szeretnék, de a szüleim meg senki sem nem támogat semmibe, KB. 80-100 ezret keresek ősszeszerelői munkában, annak kb. több mint a felét mindig le kell adnom, mert állítólag a szüleimnek sincs pénze. De igy hogy tudok beíratkozni hogy tanuljak valamit akár nyelvet akár valamit szakmát? Pénz nélkül, Főiskolára is szeretnék menni. Nem értik meg , azt mondják tanulás nem lényeg, első a munkka, ami igy van de elöszőr kell egy szakma vagy valami foglalkozás azután a munka. Mindenkinek megkéne adni a lehetőséget én úgy gondolom. Azért nincs barátnőm sem, barátaim sem, mert nem tudok igy ismerkedni sem, Gyárban pedig öregekkel vagyok körülvéve,.. És gyűjteni sem tudok mert mindig le kell adnom.. Jogosítványt is már rég le kellett volna tennem, fiú létemre, arra sem tdok gyűjteni... Nem tudom veük megértetni.
2015. márc. 7. 11:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Költözz el albérletbe.


De ne egy egész lakást keres, hanem másokkal közösen, és csak egy szobát vegyél ki te magad. Így a költségeid jóval alacsonyabbak, mint egy lakás esetében.


Az érthetö, hogy a szüleid is kérnek töled pénzt, mert ha nekik nem elég, akor nem tudnak miböl megélni veled együtt.


Keress másodállást, és gyüjts össze kezdötökét, utána meg lehet oldani a továbbtanulást.

2015. márc. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!