Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nm jövök ki a...

Mit tegyek ha nm jövök ki a barátom családjával?

Figyelt kérdés
1év 5hónapja vagyunk együtt a párommal a családja ellenzi..nm vagyok nekik szimpatikus szemembe jó fejek hátam mögött elhordanak..párom úgy érzem túlságosan naiv mivel az édesapja elhunyt cs az anyja van..néha olyan érzésem van h boszorkány xD a nővére és a bátyja is ellenem van folyton áskálódnak :/ párom azon gondolkodik h szüljek egy gyereket hátha akkor meg enyhülnek..egyébként is tervezzük a babát cs most így olyan nm is tudom nagyon fájó érzés :( az én szüleim szeretik a páromat soha nm sértik meg az ö családja viszont folyton bánt engem :( szeretem és ő is engem ki tartunk egymás mellett de fogalmam nincs meddig :(

2015. márc. 5. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
rossz érzés lehet :/ én se vagyok jóban párom családjával...
2015. márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát nagyon rossz :/ miért gonoszak az anyós jelöltek..nm bírom megérteni..inkább örülnének az ilyenek h a gyerekük boldog :/
2015. márc. 5. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:

ismerős az érzés. sajnos én rájöttem 2 év együttélés után hogy a párom pont olyan flúgos mint a családja.

meg kell próbálnád elfogadni őket olyannak amilyenek. csak ezt tudom tanácsolni. ha nehéz és feszült, ideges vagy a társaságukban akkor ritkítsátok az alkalmakat amikor a családjával találkozol.

2015. márc. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már kb 3hete egyáltalán nm is találkoztam velük hál' Istennek cs a barátommal de mindig ellenem hangolják..de eddig még kitartunk..
2015. márc. 6. 08:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!