Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem van igazam, vagy nagynén...

Nekem van igazam, vagy nagynénémnek?

Figyelt kérdés
Nálunk voltak a hétvégén látogatóban a nagynénémék. Én éppen végeztem a szobámban a zumbával, levettem a nadrágomat, lehajoltam hogy vegyek elő egy másik bugyit, amikor az unokabátyám mögém lopakodott és mindkét tenyerével rácsapott a fenekemre. Erre nagyon mérges lettem és elkezdtem vele kiabálni, megmondtam neki hogy igazán megtanulatna kopogni. Erre jött a nagynéném hogy igazán visszafoghatnám magam, meg mit várok amikor ilyen krvs (tanga) bugyit hordok tizenhat évesen

2015. márc. 1. 17:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Kamu kérdés.
2015. márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Az volt hogy csak viccelt velem és én meg mindent komolyan veszek
2015. márc. 1. 18:50
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Te meg pofozd fel viccből.
2015. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

ez akkor sem vicces, ha annak szánta. Édesanyám azt mondta nekünk mindig, egy vicc addig vicc, amíg mindenki röhög.

Ha az unokabátyám, de akár a bátyám (nagyon jó testvérek voltunk mindig) ilyet csinálna, akkora pofont kevernék le neki, hogy a fal adja a másikat. Vagy tök viccből tökön boxolnám. Kíváncsi volnék, nagynénéd mit reagálna egy ilyenre. Megáll az ész, milyen emberek vannak. Nagynénédre meg ráférne egy viccből megcsöcsörészés, esetleg vécén rányitás, vagy kis viszketőporba mártott tampon... vicces lenne az is, mi?


22n

2015. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
16 fölött már kell legyen arra rálátása egy embernek, hogy mi vicces (a másiknak IS!!!). Másrészt: ha tényleg így volt, és hülye vicc volt, akkor az unokabátyádnak eléd kell állnia, és azt mondani: "Ne haragudj, ostoba vicc volt, nem gondoltam át. Tudom, hogy rosszul esett, kérlek, bocsáss meg!". És nem hogy még az ő anyjának álljon följebb...
2015. márc. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Még bátyám is kopog mielőtt bejön, apa és anya is szoktak kopogni.
2015. márc. 1. 20:52
 17/18 A kérdező kommentje:
Elmondtam ma délután apának is hogy mi volt szombaton (úgy gondoltam hogy ráérek ma tegnap éjszakás volt) nagyon mérges volt, felhívta a nővérét aki a nagynéném és közölte vele hogy igazán megnevelhetné a fiát, vagy ha nem szóljon és megneveli ő. Anya is nagyon mérges volt
2015. márc. 2. 19:29
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Na, legalább vannak normális emberek körülötted.
2015. márc. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!