Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem van igazam, vagy nagynén...

Nekem van igazam, vagy nagynénémnek?

Figyelt kérdés
Nálunk voltak a hétvégén látogatóban a nagynénémék. Én éppen végeztem a szobámban a zumbával, levettem a nadrágomat, lehajoltam hogy vegyek elő egy másik bugyit, amikor az unokabátyám mögém lopakodott és mindkét tenyerével rácsapott a fenekemre. Erre nagyon mérges lettem és elkezdtem vele kiabálni, megmondtam neki hogy igazán megtanulatna kopogni. Erre jött a nagynéném hogy igazán visszafoghatnám magam, meg mit várok amikor ilyen krvs (tanga) bugyit hordok tizenhat évesen

2015. márc. 1. 17:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Annyit igazán elvárhatsz, hogy ne nyissanak be a szobádba és csapkodják a fenekedet az engedélyed nélkül, bármi is van vagy nincs rajtad.
2015. márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A nagynénédnek igazán megmondhatnád, hogy az se jogosítana fel senkit a fenekedre csapkodásra, ha történetesen épp akkor nyitna be, amikor bugyit választ és nincs rajtad semmi. Egyébként én évek óta kulcsot használok még a szobámhoz is.
2015. márc. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha én rányitok a meztelen házigazdára, bocsánatot kérek és becsukom az ajtót. Olyan szabályról nem hallottam, hogy ilyenkor szabad a fogdosás.
2015. márc. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Bugyi az volt rajtam, csak készítettem elő egy másikat mert ugye le voltam izzadva és menni akartam fürödni mert estére úgy volt hogy találkozunk a barátaimmal és kicsit bulizunk
2015. márc. 1. 18:09
 5/18 A kérdező kommentje:
Pontosabban bugyiban és pólóban voltam nem meztelenül
2015. márc. 1. 18:10
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Neked. Unokabátyád ássa magát mélyre, meg nagynénéd is, amiért erre sikerült nevelnie.


Tedd túl magad rajta, ezek nagyon rossz élmények lehetnek egy 16 éves lánynak.


Amúgy eszméletlen, hogy még családon belül is az "áldozat" a hibás. Mert ha nagyibugyiban vagy, akkor mi van? Az nem jogosítaná fel a csapkodásra a kölyköt, csak a tangád? Sose kellett volna megtudnia, milyen bugyiban vagy, mert KOPOGNI szokás, ha belépünk valahova, de ha nem, akkor sűrű elnézéseket kérve azonnal hátraarcot csinálni.


Nagynénédnek akkor lenne igaza, ha az unokatesód mondjuk egy max. 3 éves gyerek. Abból nem kéne ügyet csinálni, de unokabátyként nem hiszem, hogy egy totyogóst emlegetnél.

2015. márc. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom... Ilyet még nem hallottam. Állj ki magadért, ez nem normális
2015. márc. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy neked van igazad! Meg otthon is kopogunk egy becsukott szobaajto elott, nemhogy idegen helyen. Apukad-anyukad? Nekunk is van egy tizenhat eves lanyunk, es hasonlo esetben az egyebkent bekes, nyugodt termeszetu ferjem rogton helyrerakta volna a fiatalurat anyukastol egyutt! Ugyes voltal, hogy nem hagytad magad.
2015. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Beszélj a szüleiddel. Amit a nagybátyjád csinált, zaklatásnak hívják. 16 évesen még kiskorú vagy. A szüleidnek pedig kell, hogy tudjanak erről.
2015. márc. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A nagynénéd nem teljesen ép gondolkodású. Lehet hogy csak a lüke gyerekét akarta védeni ezzel a reakcióval. Ilyet nem illik csinálni. Neked is jogod lett volna ijedtedben szétverni valamit az unokatesód fején. Akkor mit szólt volna?

Te otthon voltál. Nekik kopogniuk illett volna , és rácsapni egyáltalán nem.

2015. márc. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!