Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mit tehetek?

Ppisti86 kérdése:

Mit tegyek? Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Tisztelt Gyakori kérdések felhasználói Azzal a problémával fordulok önökhöz, hogy pár hónapja boldog kapcsolatban élnék a barátnőmmel, de a szülei ezt nem nézik jó szemmel. Minden módszert be vetnek ellenünk, hogy tönkre tegyék az életünket. ÉS azzal a konkrét problémával fordulnék önökhöz,hogy egy közösségi oldalon folytatott beszélgetésünkhöz sajnos hozzá jutottak. Több hónapnyi beszélgetéshez, amit le is mentettek maguknak adat hordozóra,és folyamatosan abból "csemegézve" szidalmaznak minket valamint folyamatosan vissza élnek a kettőnk közti beszélgetésekkel. A probléma az lenne hogy fenyegetőznek azzal, hogy a munkahelyemet is megkeresik a privát beszélgetésünkkel, hogy elveszítsem az állásomat ha nem "szakítunk" egymással. A kérdésem az lenne jogában állt-e mentést készíteni a beszélgetésünkről azt olvasgatni és vissza élni vele. Milyen törvényes lépéseket tehetek ellenük. A lány és Én is Felnőtt korúak vagyunk. Üdvözlettel Pisti

2015. febr. 28. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Hogyan erinti a munkahelyedet a privat beszelgetes? Talan a fonokon elcelodtel, gunyolodtal? Mert ha nem, szerintem csak kirohognek oket.

Amugy letezik leveltitok megsertese es ha tudod bizonyitani, h a tudtotok nelkul olvastak el, akkor buko.

Ha mindketten nagykoruak vagytok, akkor rohogjetek az arcukba.

Ne haragudj, h megkerdezem, de szellemileg van valami gond nalatok?

2015. febr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Munkahelyeden elmondhatod hogy a párod szülei őrült-bunkók. Elmondhatod a főnöködnek hogy zaklatnak téged a párod szülei akik szerinted őrültek. Ha fenyegetőző emberek rontanának be a munkahelyedre hogy szidalmazzanak téged, azok ők. Ha csúnyákat mondtál a főnöködre a face-n , esetleg mondhatod hogy betörtek a face oldaladra lementették a beszélgetéseiteket és a barátnődnek a te beszélgetéseid megmutatták , de kiegészítették rágalmakkal hogy szakítsatok..... Ezt csak akkor mondd ha nagyon rezeg a léc, mert hazudni azért nem szép dolog. Viszont így a főnök képben lesz hogy tényleg őrültek, ha őt is megkeresik. Azt azért mégsem mondhatod egyből hogy a főnökről írtál rosszakat és azzal akarnak zsarolni.
2015. febr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Semmi mentális problémával nem küzdünk.

Sem én sem a párom. Mentálisan viszont zavarodott az édesanya szerintem. Folyamatos fenyegetések és tiltások. Otthonról nem mer eljönni mert azzal fenyegetik hogy megölik magukat ha elmegy onnan. És mindenképp azért harcolnak hogy mi szétmenjünk. És a privát beszélgetést mint említettem le is mentették amiben nagyon sok dolog van ami nem kívül állókra tartozik. És ezekkel zaklatják folyamatosan. Ezért kérdezem mit tehetek én, hogy abba maradjon a dolog és nyugodtan élhessünk.

2015. febr. 28. 17:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem azt írtad nagykorúak vagytok, és szellemileg semmi gondotok? Akkor nem értelek. Külön költözni mielőbb. Ha zaklatnak, feljelentés, távol tartás. Jelszavakat változtassátok meg, és ha lehet bizonyítani, hogy a privát dolgaitokba léptek, az is büntetendő.
2015. febr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azert irtam, h nem megbantani akarlak, de en sem ertem, h nagykorukent ennyire nem vagytok tisztaban a dolgokkal.

Nem lesznek ongyilkosok, nyugi. Ha ti szeretitek egymast, boldogok vagytok, akkor menjetek, vissza se nezzetek.

Majd megbekelnek, vagy nem. De ha nekik van psziches gondjuk, akkor jobb is, ha tisztes tavolban vagytok.

2015. febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Minden városban van ingyenes jogi tanácsadás/segélynyújtás. Szóval be kell ballagni, elmondani mi a panasz, mert hogy ezzel az ócska, buta játékukkal több törvényt is igen alaposan kimerítenek. A jogász, amint a sztorit végighallgatja, fogalmaz neked egy levelet, melyet amikor a kedves szülők kézhez kapnak, akkor el lesz kerekedve a szemük. Nyilván nem te leszel a kedvencük, meg a díszvendég se a családi körben, de ne hagyd magad, mert innentől igába hajtják a fejed, akármi merül fel a jövőben.

Előttem írták, hogy főnökkel beszéld meg ezt a szituációt, szerintem ez is nyerő ötlet, mert így már van alibid, ha oda mennének szemétkedni.

2015. febr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát talán tegyetek úgy,mintha szakítottatok volna. Ha találkoztok, ne mondja meg , h kivel találkozik, v mondja be az egyik barátja nevét. Nehogy máááá egy ilyen közétek álljon, és akkor leszáll a munkáltatódról is. Jobbat én személy szerint most nem tudok.
2015. febr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a segítségét.

Sajnos ezekkel már én is próbálkoztam.

De a lány nagyon lelkiismeretes. És ő mindent elhisz a szüleinek. Mondhatni naiv. Plusz probléma, hogy van egy lova amit nem akar hátra hagyni. Igaz a nevén van a ló, de nem engedik ki a kapun , hogy elhozza. A szüleire pedig nem akar rendőrt hívni. És ha eljön otthonról nem adnak az állatnak enni és "éhen döglesztik" állításuk szerint és a lány fél ettől a dologtól is. Szóval a helyzet elég komplikált csak az egész történetet nem szerettem volna itt leírni. De még egyszer köszönöm a segítségeteket, meglátom mit tehetek hátha jól fognak majd alakulnia dolgok.

2015. febr. 28. 19:35
 9/9 anonim ***** válasza:
:-) Most erre mit lehet mondani? keress egy másik lányt, mert a jelenleginek baj van a fejével, nem kicsi. Ő nem lelkiismeretes, hanem végtelenül buta, ha így lehet zsarolni. Te meg ha ugyanazt szajkózod, akkor nem kevésbé van gond nálad is.
2015. febr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!