Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az új párom felpofozta a...

Cron_y kérdése:

Az új párom felpofozta a lányom az oviban. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Sajnos ez már csak azután derült ki, hogy megromlott a 1,5 éve tartó kapcsolatunk. A lányom nem beszélt erről, nem merte elmondani. Iszonyatos harag van bennem, mert a saját lányához egy újjal sem nyúlna. Elhiszem, hogy kevesebb türelme van az enyémhez, de ez nem megoldás. Szívesen feljelenteném, de nem tudom mire számíthatok. Ezt az esetet konkrétan látta egy szülő, de mások is látták, hogy csúnyán viselkedik a lányommal. De miért csak akkor mondják el nekem, amikor már tudták, hogy szakítottunk?
2015. jan. 29. 11:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Most utolag mar nem sokat, azt nagyon jol tetted hogy szakitottatok.
2015. jan. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
54%
ezt én sem értem hogy miért csak most szóltak. megpróbálhatod feljelenteni, hiszen tanuk is voltak. én biztos megtenném.
2015. jan. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Mert addig nem akarnak "beleszolni", nehogy aztan ok legyenek a hibasak, ha lepsz. Tanuskodni, veszekedni sincs kedvuk.

Most mar elmondhatjak nagy hevesen, tudjak, hogy szetmentetek.

2015. jan. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%
mond el apucinak, hidd el, ő lerendezi azt a szemetet
2015. jan. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
20%

Utolso!

Nem gondolod, hogy talan azert nincs gyerek apjaval a kerdezo, mert talan mindkettojuket lerendezte?

2015. jan. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
26%

Azért nem szóltak eddig, mert tiszteletben tartják, hogy semmi közük nincs más magánéletéhez.


Nyilván valamit csinált a lányod, amire mostohaapuci így reagált, a jelenlévők meg úgy gondolták, hogy

- megérdemelte a kislány (én egyszer kaptam apától, mert csúnyán visszabeszéltem mamának - máig úgy gondolom, hogy jogos volt a pofon)

- ha hazamennek, úgyis megbeszélitek az esetet

2015. jan. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
79%

Egy óvodás nem adhat semmilyen okot arra, hogy felpofozzák, főleg, ha az "csak" a nevelőapja.

Van egy mondás: Bűnösök közt, cinkos, aki néma!

Miért nem szóltak? Magánügybe nem avatkoznak bele? És akkor mit szólt volna az ilyen "nemszólokbelemásmagánügyébe" ember, ha kiderül, hogy mert nem szólt, később tragédia lett belőle. Biztos jól aludna minden éjjel?

Egy ügyvéddel beszélnék, hogy mik az esélyek egy ilyen feljelentéskor, mert lehet, hogy nincs értelme.

2015. jan. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
79%
Most már szerintem sem érdemes feljelentened. Én nehezen tudom elképzelni, hogy akivel együtt élek, rábízom a gyerekemet, ne vegyen észre, ha durván bánik vele, vagy nem szereti. A felnőtt megjátszhatja magát, de a gyereken csak voltak jelei, hogy nem jönnek ki egymással, nem szereti a volt párod. Miért nem merte elmondani a kislány, megfenyegette?
2015. jan. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
86%
kiskorú bántalmazása nem magánügy..
2015. jan. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%
Annyit tehetsz, hogy most utólag ismételten megerősítve látod a szakításotok helyes voltát. A kislány nyilván korábban ébredt rá a dolgok lényegére, mint Te.
2015. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!