Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az új párom felpofozta a...

Cron_y kérdése:

Az új párom felpofozta a lányom az oviban. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Sajnos ez már csak azután derült ki, hogy megromlott a 1,5 éve tartó kapcsolatunk. A lányom nem beszélt erről, nem merte elmondani. Iszonyatos harag van bennem, mert a saját lányához egy újjal sem nyúlna. Elhiszem, hogy kevesebb türelme van az enyémhez, de ez nem megoldás. Szívesen feljelenteném, de nem tudom mire számíthatok. Ezt az esetet konkrétan látta egy szülő, de mások is látták, hogy csúnyán viselkedik a lányommal. De miért csak akkor mondják el nekem, amikor már tudták, hogy szakítottunk?
2015. jan. 29. 11:56
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Kedves 5/6-os! A lányom alkolholista édesapjától jobb volt elmenekülni. És ha az új exemet is "tönkretettem" (szó sincs erről)akkor sem az a megoldás, hogy egy 6 éves gyereken töltse ki a haragját. De azért köszi a jóindulatot! :)
2015. jan. 29. 12:35
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pont, azért mondták csak az után el, hogy ne foglalkozz hivatalos eljárásokkal. De egyébként miért nem tőlük kérdezed meg? Itt ugyan próbálkozhatnak választ adni neked, de senki se lát bele a környezeted fejébe, hogy ugyan mit miért tettek. Ja és végül, utólag semmit se tehetsz, esetleg, ha voltak tanúk rá távolság tartást megpróbálhatsz kérni illetékes szervektől. Tehát, h pl. az oviban se mehessen a lányod közelébe. Továbbá esetleg kiveheted és átteheted másik oviba a gyermeked, és arról már ne tudjon a pasas.
2015. jan. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 Janka néni ***** válasza:
36%

Szerintem az a nagyobb baj, hogy a lányod nem mondta el akkor, amikor történt. Ez ugyan is azt is jelentheti, hogy félt attól, hogy Te nem mellé állsz majd, hanem a műapja mellé. Félhetett attól is, hogy ő lesz a hibás, ha e miatt ti összevesztek. Félhetett a műapja későbbi megtorlásától. De ez mind csak azt mutatja, hogy nem bízott benned.

A következő kapcsolatodnál ezen gondolkodj el!

A gyereked bizalmát csak egyszer játszod el! Ha ilyen kicsiként nem hozzád fordul a bajával, képzeld mi lesz, ha a kamasz években jártok! Ez itt a baj és nem kicsi!


A többiek viselkedése pedig olyan életszerű: 3 majom: nem hall, nem lát, nem beszél.


Feljelentheted, de én nem teregetném ki a szennyest sehol Ha te nem tudod az ilyen szintű problémákat megoldani, a hatóságok vagy semmit nem csinálnak (ez még messze van a bántalmazás törvényi tényállásától) vagy te is rosszul jösz ki belőle.


Szakítottatok, a következőkben kerüld el az ilyen csapdákat, ha tudod!

2015. jan. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
90%

Gondolod hogy súlyos börtönévek várnak az exedre,mert màsfél évvel ezelőtt felpofozta a gyerekedet?

A bíróságon ennél sokkal komolyabb ügyek is évekig húzódnak,teljesen felesleges feljelenteni a fickót,de te tudod.

2015. jan. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kerdezo!

3-as es 5-os vagyok. Ismeretlenul is ugy gondoltam, hogy sajna "elintezett", hogy hasznaljam a masik hozzaszolo szavait, ezert irtam, azt amit. Az "elintezes" nem segit sohasem.

2015. jan. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Janka neni!

Eppen olyanok miatt mint te vannak bantalmazasok csalodokon belul a csukott ajotn belul, mert hat "nem teregetjuk a szennyest".

2015. jan. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Kedves 14/14-es! Nem számítok börtönbüntetésre, csak egyszerűen tudni akartam, hogy mit tehetek ilyenkor.


Köszönöm Mindenkinek a hasznos válaszokat. Janka néninek különösen, hiszen nagy igazságokat írt le.

2015. jan. 29. 13:00
 18/30 anonim ***** válasza:
13%
12es vagyok még. Én egyébként tutira azt választanám, hogy másik oviba vinném a gyermekemet, sőt, ha anyagilag megoldható lenne számomra, akkor talán másik városba is költöznék, vagy ha pesti vagy másik kerületbe, hogy még az én elérhetőségeimet se tudja az ex.
2015. jan. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
54%

18. Azt nem írta a kérdező, hogy zaklatja őket, így minek feleslegesen költözködni, óvodát váltani, ha megfelelő a mostani?


Kérdező, én azt nem értem továbbra sem, és nem is válaszoltál rá, hogy te nem vetted észre sosem, hogy az exed türelmetlen a gyerekeddel, durva hozzá, vagy csak simán idegesíti? A gyereken sem vettél észre semmit?

2015. jan. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
19es: miért kell ahhoz zaklatásnak lennie, hogy pofán vágta a gyermekét az nem elég? Nem elég indok ovi váltásra? A pasas nyilván nem fogja a sajátját kivenni onnét. És talán azért költöznék akár még el is máshová, hogy még véletlen se lássam/lássuk többé az exet.
2015. jan. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!