Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Végelkeseredés. Mit tegyek,...

Végelkeseredés. Mit tegyek, ami felvidít, vagy elvonja a gondolataimat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szétcsúsztam....20 évesen.

Elvesztettem a munkámat még tavaly, és azóta keresek, kutatok sorban állok munkáért, de semmi semmi és semmi. Erre tetőzik még, hogy nincs barátnőm (nem is volt még igazi komoly szerelmem). Nincsenek barátaim, éppen a munkám miatt "veszítettem" el őket. (költözés) az új helyen viszont meg nem volt még alkalmam haverkodni mert mint írtam kirúgtak.

Minden gondolatom szinte a munka körül forog, már több 2 mint hónapja itthon ülök, és NEM TUDOK SEMMIT CSINÁLNI!!!

Amikor meg elvonatkoztatok a munkától, egyből belém hasít hogy barátnőm sincsen, pedig már nagyon kellene egy új kapcsolat. Nincs pénzem bulizni menni, (havi 24 e ft a munkanélkülim :S) ennyi van egész hónapra.

Munka sem jön össze, szinte egész nap a telefont várom hogy csörögjön, mert ugye mindenhol azt ígérik hogy hívnak majd...Na persze....

Egyszerűen nem tudom van-e kilátás a helyzetemből...Főiskolára kellene menni szeptemberbe (persze ha fölvennének), arra kellene pénzt gyűjteni, de így áhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh, egyszerűen megőőőőőőőőrülök

Mindig pörgős volt eddig az életem, sokat telefonáltam mostmeg ez az őrjítő nyugalom, és a néééma csönd a telefontól............


2010. febr. 13. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Bennem felmerült pár kérdés.

1, Hol laksz? Melyik városban? Albérlet, saját vagy szülők lakása?

2, Ha havi 24 ezred van, hogyan tartod fenn magad?

3, Ha ennyire nincs munka, próbáltad a gyorséttermeket, szórólapozást, rakodós munkákat? Ezekből mindig akad.

2010. febr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, próbáltam, MINDENT! körbejártam az összes bevásárlóközpontot, nagyáruházat, gyorséttermet, meg ezekhez hasonlókat, de semmmi!

A ház természetesen albérlet, egyedül tartom fenn.

(annyi szerencsém van, hogy a szüleim az albérleti díjat fizetik és ez legalább jól esik tőlük) viharosan léptem le otthonról, most hogy minden kötél szakadt hazamentem "könyörögni", és azon is csodálkoztam hogy egyáltalán szóba álltak velem, nemhogy még segítettek... (legalább a család támogat)

Hát elég nehezen jövök ki ennyi pénzből....kb mindent fizetve egy 10 es marad élni egész hónapra...

(internetet is lopom, (szomszéd), laptopot meg megtartottam munkahelyen kaptam még a jobb időkbe)

Szekszárdon élek, egyre rosszabb körülmények között..:S

2010. febr. 13. 17:16
 3/5 anonim ***** válasza:
van ott valamilyen munkaközvetítő cég? oda bemennék a helyedben önéletrajzzal.
2010. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Munkanélküli hivatal van, oda már regisztráltam, van esetleg más lehetőség?
2010. febr. 13. 18:40
 5/5 anonim ***** válasza:
2010. febr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!