Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legyek megint én a békebíró?

Legyek megint én a békebíró?

Figyelt kérdés

Édesanyám elég fura természet. Kiforgatja az ember szavát, és amúgy mindenen idegeskedik. Egy példát írnék, és kíváncsi lennék, hogy ti mit gondoltok, belefollyak e, vagy hagyjam az egészet.

Vettünk egy autót a napokban, és most este láttuk meg, hogy különböző fényviszonyokban, este a lámpák fényében látszódik, egy két horpadás rajta. Bejöttem, mondom apának, hogy látta e ő is, erre bólogat hogy igen, de ugye engem sem érdekel különösebben, mert tényleg nem vészes, meg őt se. Aztán anyám meghallotta, és akkor így reagált:

"na f...sza..... kidobtuk a pénzt az ablakon..."

Mivel nem az első ilyen megnyilvánulása volt mióta megvan az autó, pedig még nálunk sem volt, csak megvettük a kereskedésből, és a papírmunkákig bent maradt a kereskedésben. Na szóval ezért, apám felmérgelte magát, és elkezdtek vitatkozni, apa csapkolódott, hogy már a töke kivan (teljesen jogosan, hogy anyám semminek nem örül)

Erre anyám megszólal: Ti mondtátok hogy rossz a kocsi..

Én felmérgeltem magam eljöttem, később felhívtam, hogy közöljem, rájöttem annak a két gombnak a funkciójára, amit eddig nem tudtunk. Erre a válasz: Mondjad apádnak engem nem különösebben érdekel, szia..


És rámnyomja a telefont.. Hót flegmán..


Holnap mentünk volna rokonokhoz, már látom előre, hogy senki se fog senkihez szólni, és nem megyünk sehova...


Foglalkozzak én vele, vagy hagyjam a fenébe .. ez már nagyon sokadik..


2015. febr. 20. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne szólj bele oldják meg egymás között,nem érdemes vitázni,majd kibékülnek!Senki pártját ne fogd,mert én azt csináltam és még jobban elmérgesedett a helyzet!
2015. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe! Nem komoly dologról van szó. Ez a vitázás az ő játékuk.
2015. febr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Költőnő? ***** válasza:
nem a te dolgod. A kettőtök konfliktusa igen, de az övék nem.
2015. febr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne jutalmazd figyelemmel, hadd duzzogjon magában.
2015. febr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!