Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzik sok fiatal feleség...

Miért érzik sok fiatal feleség ezt szinte kötelességének?

Figyelt kérdés
Családi, beleértve szexuális életük legaprólékosabb, részletekbe menő kibeszélését az anyjával és a barátnőivel. Én mikor elváltam, utána tudtam meg, hogy a volt feleségem anyja és a barátnői a legintimebb dolgainkról, méreteinkről, szokásainkról is tudtak. Egy férfi miért sokkal kevésbé közlékeny?

2015. febr. 18. 07:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ezt nem érzi sok fiatal feleség kötelességnek. A feleséged paraszt volt, bocs, hogy ezt mondom, de ez van. Viszont nem mindenki az, sőt. Ez a közlékenység nem nemtől függ, személyfüggő.
2015. febr. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%

Na és akkor engem szóltak meg mikor írtam ki erről kérdést, mert biztos provokálni akarok meg bla bla bla meg ilyen biztos nincs stv..

Nálunk ugyan ez volt, az anyós jobban tisztában volt, h mekkora farkam van, mint a legtöbb nőm.

De a barátnői ugyan így ezen csámcsogtak, meg persze a saját férjükén.

2015. febr. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Ez olyasmi lehet, mint sok fiatal srácnál, hogy ha lefekszik velük egy csaj, azt másnap tudja mindenki.
2015. febr. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Én még a legjobb barátnőmmel sem beszélem meg ezeket. Árulásnak érezném a párommal szemben.
2015. febr. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Ne általánosítsunk. Én úgy gondolom, hogy ez kettőnkön kívül senkire sem tartozik. Eddig a legtöbb amit barátnőmnek mondtam, hogy eddig a férjemmel a legjobb. De ez ellen nem hiszem, hogy kifogása volna. Egyébként ő sem beszél ki, mert tudja, hogy engem zavarna.
2015. febr. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%

Nem hiszem, hogy kötelességtudatból teszik :-)

Ne felejtsük el, hogy a férfiak körében is mindig ott van a szexualitás a beszélgetésben.

Méretről, teljesítőképességről, libidóról, bár náluk burkoltabb, vagy inkább viccelődnek vele.

Hangot adni ezeknek a dolgoknak sokkal több emberben benne van, mint hinnénk, csak ahány ember, annyiféle formában. Nem a nemtől függ.

2015. febr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom azokhoz akik szerint két emberre tartozik!


Persze mindig lesznek olyanok akik az ellenkezőjét gondolják és teszik!

Nem vagyunk egyformák!

2015. febr. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
20%
Hááát mert tök izgi,hogy tudod mondjuk ,hogy a barátnőid férjei közül egy sem olyan bevállalós,mint mondjuk a Te férjed.Hogy lehet ötleteket meríteni a szexhez,amikor már kezd uncsi lenni.- Legalábbis gondolom,hogy így van,mert én sosem beszéltem ki a férjemet,talán utoljára tini koromban csináltam ilyet.Viszont van egy barátnőm,akinek a férjéről már azt is tudom,hogy hány szál szőr van a t.ökén :D Szinte kényszeresen elmesél mindent :D
2015. febr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%

Soha eletemben nem terigettem ki a szexualis eletunket senkinek, es nem is fogom!


Legyszives ne altalanosits, mert rendkivul serto!


Azert mert te csak ilyen letyi-petyi lanyokkal talalkoztal, sajnallak, de nem minden no ilyen!

2015. febr. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Költőnő? ***** válasza:
78%
sosem beszéltem ilyenekről, de tény, h volt néhány barátnőm, akit szó szerint kérni kellett, h a részletektől kíméljenek.
2015. febr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!