Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted mit készítsek...

Szerinted mit készítsek anyának és apának valentin-napra?

Figyelt kérdés
Én olyanra gondoltam h csinálok nekik reggelit meg olyanra is gondoltam h esküvői képekből csinálok nekik vmi szépet!
2010. febr. 11. 13:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként a szándék az nagyon is pozitiv hogy ki szeretnéd őket békiteni:) Nem is lenne nektek(gyerekeknek) jó ha ők elválnának. Egy 10en évesnek kell igenis a családi nyugodt háttér.. 24/L
2010. febr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
79%
Ezt az ünnepet meg kell hagyni a szerelmeseknek, édesanyádéknak majd ajándékozol házassági évfordulójukra...
2010. febr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez egy nagyon aranyos gesztus! keszithetnel egy kepkeretet (lehet kapni nyers fa keretetm,ami festhetsz,pacolhatsz,diszithetsz) bele mehet a kepuk. Remelem,h kicsit magukba neznek es eszreveszik,h nem csak egymast bantjak,hanem titeket is. Esetleg suthetnel nekik a mamad segitsegevel.
2010. febr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%

Nem értem, miért hurrogtátok le! A kortársainak az a legnagyobb problémája, h hogya k*féljenek, akkor most ki is tartja magát hú, de érettnek?? Ő csak egy olyan gyerek, aki nem a pasiját nyalja valentin-napon, hanem a szüleit szeretné közelebb hozni egymáshoz és ez igenis nagyon szép dolog!

Csinálj nekik olyan programokat, amikor kettesben lehetnek, pl. egy közös reggeli kettesben, ilyesmi, vagy vigyázzatok egymásra és küldd el őket kettesben sétálni, moziba, vagy a kép is jó ötlet :)

2010. febr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%
Azért, mert nem az ő dolga. Ennyi.
2010. febr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
76%
Miért, hol van az írásban rögzítve, h a valentin napon csak a párok d*ghatnak, egyéb emberi kapcsolatokban a kedveskedés tilos? Inkább örülni kéne, h egy 13 éves nem azt kérdezi ezzel kapcsolatban, h anál vagy orál legyen-e. Nem az ő dolga, de ha jól esik neki és másoknak is jót tesz vele, miért ne tegye?
2010. febr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
77%

"A Valentin-nap a szerelmesek napja. :) Tartogasd az ötleteket Anyák napjára!"

ezzel egyetértek

"Ha a szüleid szétmennek, abban 1) nem te vagy a hibás 2) nem segíthetsz nekik semmit."

ezzel is

azzal viszont határozottan nem hogy egy 13éves csak hülye lehet egy felnőtt meg csak baromira okos. ugyan még csak 23 évet éltem meg de eddigi tapasztalatom alapján az emberek minél idősebbek annál okosabbnak gondolják magukat közbe meg annál hülyébbek... szóval nem tetszik hogy itt mindenki lehurrogja ezt a leányzót holott nem ő a hülye. bár túl sokat szerintem se tudsz tenni a dologért max reménykedsz hogy egy kicsit is gondolnak rátok is az okos felnőttek...

2010. febr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
na közben születtek azért értelmes válaszok is.
2010. febr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nem le"cseszős" válaszokat! Beszéltem tesómmal telefonon mert ő egyetemista és most ott van és mondta h majd csinál ő is valamit vagy ha úgy gondolom segít ő is valamiben, most ilyen valentin-napi sütire gondoltam! És nincs barátom nem is volt és nem akarom... na mind1! :)Köszii mégegyszer! :D
2010. febr. 11. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!