Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted mit készítsek...

Szerinted mit készítsek anyának és apának valentin-napra?

Figyelt kérdés
Én olyanra gondoltam h csinálok nekik reggelit meg olyanra is gondoltam h esküvői képekből csinálok nekik vmi szépet!
2010. febr. 11. 13:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%
A Valentin- napon nem a gyerekek szokták a szülőket kényeztetni, hanem ők egymást. Ez a nap a szerelmesek ünnepe, nem családi ünnep. Én nem avatkoznék bele, hátha éppen megzavarod őket az egymás iránti előkszületekben.
2010. febr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%

SEMMIT!!!

Helyettük már persze lehet...

2010. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%

Bár én ki nem állom a valentin napot,de javítsatok ki ez nem a szerelmesek napja???Ha igen akkor te miért akarsz bármit is adni a szüleidnek?Szerelmes vagy beléjük?Ha ők tartják akkor egymást megajándékozzák,de nem az egész családot..Az ember a barátjának sem küld ajándékot mert Valentin nap van,csak a szerelmének.....

vagy nem?(bár nekem teljesen mindegy,mert ez nem is ünnep,csak egy jó ötlet,miként lehet még több pénzt kihúzni az emberekből)

2010. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem semmit!
2010. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
A Valentin-nap a szerelmesek napja. :) Tartogasd az ötleteket Anyák napjára (sőt, talán már itthon is van olyan hogy Apák napja, mintha hallottam volna ilyesmit). Akkor lesz aktuális! :)
2010. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
bocsika, de én úgy tudom eredetileg a valentin nap a szeretők napja...ekkor titkosan kifejezhették az érzéseiket..nagy baromság az egész!
2010. febr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát tudom h a szerelmesek napja de mostanában sokat veszekednek-vitatkoznak és pl.: az egyikükkel "összedolgoznék" h segítsek neki! Én ezt jó ötletnek találom, mert engem nagyon bánt h nem jönnek ki túl jól mostanában! De, ha most csak azt kapom h: semmit, jajj hova gondolsz, stb... Engem ez nem érdekel miért nem tudtok rendesen válaszolni, tini fejemmel értelmesebb vagyok mint ti, gondoljatok bele a helyzetünkbe mert még van 2 tesóm és ha szétmennek a szüleink? én nem szeretnék csonka családban élni és olyanba se amibe nincs egyetértés! 13/L
2010. febr. 11. 13:27
 8/19 anonim ***** válasza:
67%

Ha a szüleid szétmennek, abban 1) nem te vagy a hibás 2) nem segíthetsz nekik semmit.


Biztos húdeérettnek gondolod magadat a 13 éveddel, de hidd el, nem vagy az. És bármennyire is szeretnéd, egy valentin-napi ajándékkal nem tudod együtt tartani a szüleidet. Ha tényleg segíteni akarsz a kapcsolatukban, akkor egy virágnál vagy cukorszívnél többre van szükségük: szaksegítségre.


Én elolvastatnám velük ezt a könyvet: [link] Ennek több értelme van, mint egy gyertyafényes reggeli vagy egy montázs az esküvői képeikből.

2010. febr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Kerítő akarsz lenni!:DD Akkor jobban tennéd, ha belátnád, hogy ők nem 13 éves fejjel gondolkodnak.
2010. febr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
34%

Tini fejeddel elég kis butácska vagy ha azt hiszed,hogy egy nap ebben az esetben egy Valentin nap mindent megold..Valószínű,hogy a szüleidnek eszük ágában sincs egymásnak kedveskedni egy ilyen idétlen napon,főleg úgy ,hogy valami ok is van az állandó veszekedésüknek...Lehet,hogy még neked fog rosszul esni ha anyád elé állsz,és elmondod az ötletedet,hogy "mi lenne,ha apunak csinálnánk reggelit,meg sütnénk valami szívecskés sütit?" Erre anyád rád néz és megnézné a homlokodat nem vagy-e lázas vagy egyszerűen lerázna avval,hogy "apád nem érdemli meg" Nézzük fordítva.Odamész apádhoz,és ugyanezt előadod neki..Mi van ha erre ő azt mondja hogy " MI VAN??? hülye vagy kölyök? hogy én vegyek virágot??meg csokit? Aztán minek?hogy újra ordibáljon velem,hogy költöm a pénzt felesleges d9olgokra??menj inkább tanulj!!"

Nos te hogy reagálod le ha ez történik??

A felnőtt emberek nem nagyon hisznek a valentin napban ez inkább a tinédzserek,és fiatalok "ünnepe"kik még rózsaszín ködben látják a dolgokat...

Inkább hagyd az egészet a szüleidre,mert neked nagyobb csalódás lesz...

2010. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!