Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miert idegesitenek...

Szerintetek miert idegesitenek az anyukak? ( nem minden anyuka)

Figyelt kérdés

Marmint..

Az olyanok pl akik buszon ulnek a kisgyerekukkel, a gyerek mar a 6. ember nyakaban himbalozik , taskajaba nyul, telefonjat veszi el stb...anyuka pedig nyugodtan ul szep csendben , es ha szolni merunk a gyerekenekmmeeg a mi fejunket kapja le..

Vagy azok az anyukak akik a gyermekeik tulajdonsagait nagyitjak fel pl jatszoteren is , vagy orvosnal vagy barhol annyira hogy az osszrs tobbi normalis anyuka a foldbe tiporva erzi magat es szar anya lesz hirtelen... Vagy mikor az anyak lenezik azokat akik meg nem anyukak..

Es az a legszebb az egeszben hogy ovono szeretnek lenni. Mert a gyerekeket viszont imadom. Rajuk egyszeruen nem tudok haragudni mert tudom hogy picik es nem szandekos naluk a rosszasag csak igy nonek fel (a neveletlenseg amit irtam fent az mas..)

Szerintetek ez mitol van nalam? El fog mulni?

Erdemes igy ovononek mennem?


2015. febr. 11. 14:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy aggódsz az alkalmasságodat illetően, ezért is írtam, hogy mindezeket ugyanúgy megfogják tanítani neked a képzőben is. Egy részt eleve lesznek gyakorlati helyeid is pont emiatt is, hogy élesben is felkészülhess majd akár hasonló szitukra is. Ezt egy szakembernek kell tudnia helyesen kezelni, de egy átlag embernek nem feltétlen szükséges tolerálni, mivel még az utóbbiakhoz tartozol így persze, hogy félsz, és alkalmatlannak érzed magad a kívánt szakmára, de egy szó, mint száz nyugi, nem vagy az. :)
2015. febr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!