Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miert idegesitenek...

Szerintetek miert idegesitenek az anyukak? ( nem minden anyuka)

Figyelt kérdés

Marmint..

Az olyanok pl akik buszon ulnek a kisgyerekukkel, a gyerek mar a 6. ember nyakaban himbalozik , taskajaba nyul, telefonjat veszi el stb...anyuka pedig nyugodtan ul szep csendben , es ha szolni merunk a gyerekenekmmeeg a mi fejunket kapja le..

Vagy azok az anyukak akik a gyermekeik tulajdonsagait nagyitjak fel pl jatszoteren is , vagy orvosnal vagy barhol annyira hogy az osszrs tobbi normalis anyuka a foldbe tiporva erzi magat es szar anya lesz hirtelen... Vagy mikor az anyak lenezik azokat akik meg nem anyukak..

Es az a legszebb az egeszben hogy ovono szeretnek lenni. Mert a gyerekeket viszont imadom. Rajuk egyszeruen nem tudok haragudni mert tudom hogy picik es nem szandekos naluk a rosszasag csak igy nonek fel (a neveletlenseg amit irtam fent az mas..)

Szerintetek ez mitol van nalam? El fog mulni?

Erdemes igy ovononek mennem?


2015. febr. 11. 14:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Helyesirasi hibakert bocsi, telefonrol irok es sietve...
2015. febr. 11. 14:37
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Az óvónő a gyerekkel van, nem az anyjával. Ha szereted a gyerekeket, és szívesen játszol velük, akkor igen.
2015. febr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A fent leírt anyuka típusok midnenkit idegesítenek, ez normális. Attól még legyél nyugodtan óvónő, ha a gyerekek nem idegesítenek.
2015. febr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog elmúlni :)

Szerintem az ilyen emberek minden normális ember számára idegesítőek.

2015. febr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtál eseteket azzal igazából meg is válaszoltad magadnak is, hogy miért idegesítenek az anyukák. :) Teljesen normális, mindenki mást is idegesít, max csak nem teszi szóvá, vagy nem tudsz róla, hogy másokat is idegelnek ilyen szituk. Nyugodtan tanulhatsz annak, óvónőnek, ha most még nem is éreznéd rá magadat érettnek, vagy megfelelőnek ne foglalkozz szerintem vele, a lényeg, h szereted a gyerekeket, minden mást majd a képzőben úgy is meg tanítanak neked, pl. azt is, hogy mit hogy kezelj anyukákkal.
2015. febr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom.. :) de azert a szulokkel is kapcsolatban lennek,sot foleg veluk es felek ha esetleg olyat szolna egy anyuka nekem, vagy okoskodna hogy akkor hpgy fogjam vissza magam :D
2015. febr. 11. 14:52
 7/11 anonim ***** válasza:

"Az olyanok pl akik buszon ulnek a kisgyerekukkel, a gyerek mar a 6. ember nyakaban himbalozik , taskajaba nyul, telefonjat veszi el stb...anyuka pedig nyugodtan ul szep csendben , es ha szolni merunk a gyerekenekmmeeg a mi fejunket kapja le.. "


Ezt magyarázd el légyszíves. A gyerek idegenek nyakában lóg, és idegenek táskáját és elefonjait veszi el? És ők mit szóln ak hozzá? Hát próbálná csak elvenni az enyémet!

Vagy nem jól értem?

2015. febr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtál engem is idegesít, azzal a különbséggel, hogy emiatt a gyerekek is idegesítenek, pedig szépen leírtad; tényleg nem ők tehetnek róla. No de mindegy én nem is akarok óvónő lenni. Ettől Te nyugodtan lehetsz, ha tényleg szereted a gyerekeket és eltudod különíteni a fejedben a szülőt a gyerektől. Néha én úgy látom ezeket az anyukákat, mint akik be vannak szívva, szerintem ők is észreveszik ezeket a problémákat, csak már belefáradtak, ráadásul van valami elvárási kényszer is rajtuk, hogy mit szólnak mások. Az a jó, ha ráüvölt, vagy lekever egy pofont? (mert azt tenné szíve szerint) vagy az a jó, ha korszerű anyaként nem szól semmit a bámuló publikum előtt?
2015. febr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hat en nem egy ilyet lattam mar... vagy olyat hogy jatszin a gyerek siman belenyul mas taskajaba kiveszi a ropit vagy piskotat es majszolja .
2015. febr. 11. 15:04
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Tanító ismerősöm mondta, hogy a pedagógia pálya nehézsége a következő: 10% a rendszer rossz működése, 10% a gyerekek rossz viselkedése, 80% a szülők hülyesége.

Szóval erre készülj fel. De ha a gyerekeket szereted és jól elvagy velük, akkor nagyon jó óvónő lehetsz, idióta szülök (vagy ügyfelek, főnökök...stb) minden pályán vannak.

2015. febr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!