Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felvinnéd a gyerekeket?

Felvinnéd a gyerekeket?

Figyelt kérdés
3 testvérem van. Az egyik anyummal lakik van egy 1 éves fia és egy 5éve lánya. Náluk majdnem egész nap nyitva van az ablak. Van olyan hogy este is nyitva van 5 percig. Mindig mindenki beteg, de mindig találnak valami kifogást, hogy éppen miért tüsszögnek köhögnek folyik az orruk. Nekem van egy 3 hónapos lányom és egy 3 éves fiam. Egy ideje csak egyedül megyek fel meglátogatni őket. Jó lenne felvinni a gyerekeket is főképp fiamat mert szeret ott lenni de nagyon nem vágyok arra hogy lebetegedjenek. Hogy lehetne megoldani ezt az egészet?
2015. febr. 10. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik a hideg, jön a tavasz, gondolom akkor már nem lesznek betegesek. Majd akkor felviszed őket.
2015. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem. Kivéve, ha tudunk állapodni, hogy a látogatás ideje alatt zárva lesznek az ablakok.

Még nyáron is meg lehet fázni az állandó huzattól. Én igaz, nem megfázni szoktam, hanem csak a homlokom sajog vagy három napig, ha huzatba kényszerülök...

2015. febr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Várd meg a nyarat, akkor nem lesz gond, max a szúnyogok miatt. Amúgy nem hinném, hogy gondot okozna, ha mondanád nekik, hogy csukják be az ablakot. Mond nekik, hogy fázol vagy a gyerekek fáznak , nem fognak nemet mondani
2015. febr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerinted azért köhögnek, mert este 5 percig nyitva az ablak??? Azért betegek, mert az oviban összeköpik az 5 évest, a buszon a felnőttet aki dolgozni megy, vagy éppen a munkahelyén/boltban. Nem volt hideg a télen, dühöngenek a bacilusok. Ez meg így lesz tavaszig várhatóan. Anyukád nem tud hozzátok látogatóba menni?
2015. febr. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!