Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én soha nem hallottam a...

Én soha nem hallottam a házasságom alatt a feleségemtől, hogy gyerekkel ajándékozott meg engem. Ez új divat?

Figyelt kérdés
Vagy ez is csak itt a gyakori kérdésekben dívik?

2015. febr. 9. 08:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%

Örülj neki. Szerintem ez lekezelő kijelentés. Mintha tudomást se venne róla, hogy azért az apukának is van némi köze ahhoz a gyerekhez...

Inkább egymást ajándékozzák meg a szülők, ha már mindenképp csöpögős frázisokat keresünk.

29/N

2015. febr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
55%
Na akkor dobd ki gyorsan, és keress egy tepedt sárkányt!
2015. febr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
En ezt veranyaktol halottam csak, akik kuldetesnek erik a gyerekvallalast, es oda meg vissza vannak maguktol, mert szultek. Rettenet...a te feleseged valoszinuleg normalis, ezert nem mondott ilyet.
2015. febr. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
Én erre mindig a vallásosnak hangzó, de igaz dolgot mondom: A gyermek az Úr ajándéka, az anyaméh gyümölcse jutalom. A feleségednek is. A gyereket nem neked szülte, bocs. Azt mind a ketten kaptátok. Közös az öröm, közös a bánat, közös a felelősség. Tehát szerintem a feleséged egészséges lelkületű.
2015. febr. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
39%
Én is lepontoztam mindenkit! ;)
2015. febr. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
Látom a sok ősanyánál betalált a kérdés,ezért pontozták le a normális válaszokat! :)))
2015. febr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ne foglalkozzunk a lepontozókkal. Én mindenkinek zöldet nyomok, de ugye az csak egy. Nem versenyezhetek a klikkel.
2015. febr. 9. 08:39
 8/22 anonim ***** válasza:
47%

A férjem szokta ezt mondani, pedig nyilván nem igaz, mert én is kaptam a gyermekeinket, de nagyon jól esik. Soha nem ejtenék ki ilyet a számon.


Szerintem aki ilyet mond, nem gondolja komolyan, legalábbis nem el van ájulva magától, hanem kompenzálni akar ezzel. Az én ismerősi köreimben. 3 családi formát látok. Nő is és férfi is közösen ad a kasszába úgy, hogy közel egyformán keresnek stb., a második, amikor mondjuk a férj többet keres, jóval, de a házasságot mindketten úgy tekintik, hogy ez normális, közös kassza stb. és van ahol a férj többet keres, az anyuka otthon van és vagy a férj érzékelteti, hogy ez nem stimmel, vagy anyuka érzi magát ettől kevesebbnek. Utóbbi esetben, ezeknél a családoknál rendszeresen hangzik el a kérdésben említett mondat. Legalábbis én ezt tapasztalom.

2015. febr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
Hülye kifejezés.Valamikor a királyi családokban volt szokás így kifejezni ezt,legalábbis én filmekben hallottam ezt a kifejezést :D
2015. febr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy elárulná valaki, főleg aki bevállalta, hogy mire jó ez a pontozás? Mármint kit érdekel, ha fel- vagy le van pontozva? Illetve számít valamit az oldal szabályai szerint? Nem szólhatsz hozzá, vagy ilyenek...
2015. febr. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!