Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találhatom meg az...

Hogyan találhatom meg az édesanyámat? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Több mint 4 éve nem láttam, és majdnem egy éve nem hívott. Félek, hogy mi lehet vele. Egy telefonszámot tudok, ami folyamatosan ki van kapcsolva. A neve: Siskovits Krisztina, és állítólag a szentendrei hév vonalán valami hegyen bérel egy faházat. Légyszi segítsetek, hogyan találjam meg?
2010. febr. 10. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Egy éve nem hívott és most jutott eszedbe keresni? Miért nem mész oda személyesen, és érdeklődnél.
2010. febr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

rendőrsőget kérdezd meg, tudnak-e valamit, szerepel-e valami a nyilvántartásukban. Nem biztos hogy tudnak/fognak segíteni, de egy próbát megér.


Vagy MAGÁNNYOMOZÓ iroda...nekik bőven van lehetőségük, hatalmuk, tudásuk az ilyesmihez.


Remélem megtalálod! majd tájékoztass a fejleményekről! sok sikert!

2010. febr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

először is írd be a keresőbe a nevét.hátha kiad valamit(nem hinném :/)

Hívd fel mindig,egyszer lehet,hogy felveszi

És szerintem menj oda személyesen :)

2010. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap írta valaki egy hasonló kérdésre, hogy a népességnyilvántartóba kell menni és ott segítenek. Felveszik Vele a kapcsolatot és jelzik, hogy keresed. Neki kell engedélyezni, hogy aztán kiadják Neked az elérhetőségeit.
2010. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
myvipet iwiw et probaltad?
2010. febr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mindennap megpróbálom hívni, iwiw, myvip megnézve, magánnyomozóra nincs pénzem, két kicsi gyermekkel egyedül vagyok itthon, bejelentett lakcíme, munkahelye nincs.
2010. febr. 10. 16:36
 7/13 A kérdező kommentje:
Személyesen nem tudok odamenni, mert nem tudom hova kéne mennem:(
2010. febr. 10. 16:37
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

esetleg küldj neki egy sms-t a leghosszabb érvényességi idővel és azonnal becsippan a telefonod, ha ő bekapcsolja az övét. akkor kell gyorsan felhívni. ha csak ki van kapcsolva a telefon, akkor valőszínűleg él a szám, tehát néha használja.


ha az automata azt mondja be, hogy "a hívott számon előfizető nem kapcsolható", akkor már nem jó, akkor hiába az sms is.

2010. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Küldtem sms-t, többet is, és ha hívom azt mondja, hogy "a hívott szám jelenleg nem kapcsolható, próbálja meg később a hívást".
2010. febr. 10. 16:41
 10/13 anonim ***** válasza:
akkor él a szám, tehát próbálkozni kell. sajnálom és sok sikert kívánok!
2010. febr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!