Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek ezzel?

Kenis21 kérdése:

Mihez kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés
Este én nem tudok tv melett elaludni de a párom szeret tv melett elaludni..minden este megkérem,hogy majd kapcsolja ki mielőtt alszik mert nem tudok elaludni(ilyenkor már álmosodom de elaludni nem tudok)erre ő mindig elalszik és persze nem kapcsolja ki a tv-t én fent vagyok és fél kómában várom hogy végre kikapcsolja erre ő elalszik de ez megy 2hete és még ő van felháborodva.ti mit tenétek?vagy én túlzom el?
2015. febr. 3. 23:11
 1/6 anonim válasza:
Nincs időzítő a TV-n?
2015. febr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Időzítőt állítson be a tv-re. Egyébként szerintem te megtetted a "kompromisszum rád eső részét", ő viszont nem, szóval én szépen megmondanám neki, hogy "Szivem, hagytam hogy tv mellett álmosodj el annak ellenére hogy én így nem tudom kipihenni magam rendesen, csak annyit kértem hogy mielőtt elalszol kapcsold ki, de te ezt nem tetted meg - mostantól figyelj rá légyszíves, vagy akkor ne aludj tv mellett mert ez így nem fair, hogy én megteszem az én részem de te nem."
2015. febr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Külön szoba...az meg már a te hibád, hogy a párod inkább a tévét nézi, ahelyett, hogy...
2015. febr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én mindig felkelteném, hogy kapcsolja ki
2015. febr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Èn is ilyen vagyok.

Megoldottam a problèmàt. A hàlószobànkban nincs tv, csak a nappaliban meg a dolgozóban. Ott nèzi ahol akarja. Ha elàlmosodik majd bejön aludni a hàlóba.

H.lye szokàsa volt hogy csak tv-n tudott elaludni. De sikerült leszoktatni róla

2015. febr. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

"ő mindig elalszik és persze nem kapcsolja ki a tv-t én fent vagyok"


Ha meg úgyis fent vagy b..dmeg, akkor kapcsold ki te!!

Micsoda problémák...

Kikapcsolás helyett inkább kiírsz ide egy kérdést éjjel, negyedtízenkettőkor!

2015. febr. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!