Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok is mindig beleszólnak,...

Nálatok is mindig beleszólnak, hogy mit hogyan egyetek és tilos akármit is magában enni?

Figyelt kérdés
Nálunk például olyanok vannak, hogy múltkor akartam egy szelet rántott húst magában enni, erre anyám, mint egy pszichopata, ordítva hozta utánam a zsemlét, hogy márpedig nem fogod magában enni. Tavaly húsvétkor akartam egy kis sonkát enni, erre apámnak nem tetszett. Vagy akármit amit meg akarok csak kóstolni még ahhoz is kötelező a kenyér. Meg olyanok vannak, hogy vasárnap ketchupot akartam enni a rántott hús mellé, anyám meg egyből pofázott, hogy nem eszed, mert az nem ahhoz való. Egyszer volt olyan, hogy hozott fánkot a boltból amit én harapva ettem, aztán anyám meg, hogy miért nem tépdesed és mártogatod bele a pudingba ami a belsejében van, mert ő úgy enné, ha enne. Az is annyira idegesítő, hogy amikor eszünk akkor elkezdi kérdezgetni, hogy uborkát, salátát stb. nem eszel hozzá? Majd eszem ha akarom... Étteremben sem választhatom azt amit én akarok csakis akkor, ha azt ők is szeretik. Másnál is ilyen idióta szabályok vannak?

2015. febr. 3. 18:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mint nálunk egész gyerekkoromban. Nevelőapám: Krumplihoz nem eszünk kenyeret, mindenhez kell savanyúságot enni bármi is a főétel, mustárt kecthupot csak virslihez lehet enni. Mindent meg kell enni még ha nem szereted akkor is. Inni csak evés után lehet. Kaja akkor volt amikor ő volt éhes. És ő szedett mindenkinek. Az 5 éves öcsém ugyanakkora adagot kapott mint én 17 évesen. Ha nem ette meg fejre borítás. 26 éves vagyok most, jó a kapcsolatom velük de a szabályok most is érvényesek rám ha megyek étkezés ügyileg. Én elfogadtam, ő ebbe nőtt fel persze anyukám partner volt a "kicselezésében" :)
2015. febr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Először az jutott eszembe, hogy talán a spórolás miatt lehet, de írtad, hogy étterembe jártok, úgyhogy így végképp érthetetlenek ezek a szabályok. Amúgy én azt tapasztaltam, hogy amelyik családban ilyen szőrszálhasogató, idióta szabályok vannak, ott valami nagyon nincs rendben, valami alapról romlott, amit már annyira nem tudnak helyrehozni, hogy ilyen apróságokkal kompenzálnak.
2015. febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!