Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyik oldalra állnátok?

Ti melyik oldalra állnátok?

Figyelt kérdés
A nagymamám és az anyukám nm kedvelik egymást. Mivel anyukám egy mási városban dolgozik engem mamám nevelt. Anyukámat nm nagyon kedveltem mert nem ismertem. Most hogy a suli miatt egy lakásban lakunk kezdem megérteni. Mamám viszont a múltkor azt kérdezte hogy az anyukám oldalán állok?? És megharagudott rám. Úgy érzem kettészakadok. Mit tegyek??

2015. febr. 3. 15:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
MI az, amiben valaki oldalára kellene állni? Mert azt egyik sem várhatja el töled, hogy ne állj szóba a másikkal, más kérdésekben meg nem kell köztük választanod.
2015. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Én így voltam a szüleim válásakor. Aztán megmondtam nekik, hogy attól, hogy ők elváltak, én még nem váltam el egyikőjüktől sem, ne akarjanak kisajátítani és a másik ellen hangolni. Szerencsére vették az adást. Neked is valami hasonlót kellene tenned.
2015. febr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Például ha vitatkoznak valamin és anyukám kimegy mamám azt kérdezi igaza volt-e ha azt mondom nem megharagszik és azt mondja hogy anyukám oldalán állok ha azt mondom igen akk hazudok ha azt mondom nm tudom akk is megharagszik. Őszintén szólva nem akarok oldalakon állni :(((
2015. febr. 3. 15:48
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Biztos vagyok benne kérdező, hogy te lány vagy. Három nő egy helyen férfi nélkül, az életben soha nem fogja elviselni egymást. Ne is erőlködj.
2015. febr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát igen lány vagyok sőt még egy húgom is van de őt nem terhelik ilyen problémák. A bátyámat viszont irigylem mert ő kerek perec megmondja mindkét félnek amit gondol. Én meg túl betoji vagyok hozzá...
2015. febr. 3. 15:59
 6/16 anonim ***** válasza:
26%
elhiszem....... sőt megértem,mamádat is,téged is.....adj időt magadnak ismerd meg anyukádat.azután dönts....bár tény,hogy aki felvelet és enni adott.....jelen esetben mamád,nem tudom melyik részről gondolom nem anyukád édesannyja,hanem a másik részről...különben nem vágom mi ez az egész.jobb ha többet leírnál,mert igy nem lehet vélekedni e-felől.
2015. febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az egyetlen megoldás, hogy követed a bátyád példáját.
2015. febr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
4-es....én apa nélkül nőttem fel....és nem lány vagyok.ennek ellenére,ez nem mérvadó..... ha családon belül,komoly ellentétek uralkodnak akkor mindíg a gyerek szívja meg.Már az is nagy hiba,hogy őt vonják felelősségre kinek az oldalán álljon.....gondolkozz már egy cseppet ba...od,mielőtt megszólasz.
2015. febr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nagymamám anyai részről nagymamám nm apairól. Ez az egész sokkal régebben kezdődött. Anyukámat mamám fogadta örökbe és anyukámnak rengeteg baklövése volt az életben. Amit sosem tudok megbocsátani de attól még ő az anyám. Mamámat is szeretem és tisztelem többek között ezért nem merek neki feleselni. Én csak belecsöppentem a kettejük ellentétébe és nem tudok választani. Ez így elég bő? :)
2015. febr. 3. 16:08
 10/16 anonim ***** válasza:
Próbáld ellesni a bátyádtól, - nem "oldalra" kell állni, hanem az igazság mellé, aztán ki hova esik....
2015. febr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!