Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennetek? Hogy allnatok...

Ti mit tennetek? Hogy allnatok egy kenyszeres hazudozohoz?

Figyelt kérdés

Regota bant engem ez a kerdes. Egy "baratomrol" van szo, aki azt hittem, mellettem van a bajban. Mikor lett parom, folyamatosan azt sugallta nekem, ne bizzak benne, biztosan atver, megjatssza magat, nem szeret, talan egyutt volt ezzel-azzal a novel stb. En probaltam nem figyelni ra, megkertem ot, ne beszeljunk a temarol, fogadja el, hogy ot szeretem es kesz. De o folytatta, csak meg burkoltabban. Egy idore megszakitottam vele a kapcsolatot, es rajottem, tudat alatt hatott a manipulacioja es ez sokat rontott a kapcsolatomon. Egyebkent is eleg bizalmatlan vagyok, megcsaltak es atvertek sokszor, igy paromnak eleg sokat kellett bizonyitania, hogy valoban szeret engem. Es mar tudom, hogy igy van, es a barat az, aki hazudik.


Kesobb egyre tobb hazugsagon kaptam a "baratomat", es ezert megkerdojeleztem az egesz addigi baratsagunkat. Foleg azert, mert szant szandekkal artani akart nekem, bosszubol, mert szerinte onzo vagyok es en meg visszakapom ezt. Ertelmetlen dolgokat hazudik, es nem csak nekem, mindenki masnak. Hogy ennyi meg annyi penzt tett felre, ide meg oda megy dolgozni (holott nem, es ezekkel le is bukik), nagy hatalmu ismerosei vannak, x osszeget nyert jatekgepen. Neki mindig minden sikerul, minden pont ugy alakul, ahogy tervezi. Ismeri az agykontrollt, ezert az ilyen dolgait ennek tulajdonitottam, de minden hulyeseget ezzel magyaraz, hogy ez is azert volt, mert o igy akarta. Ez valamifele szemelyisegzavar lehet? En nem hiszem, hogy ep elmeju ember igy viselkedik. Raadasul nem tini mar, kozel van a harminchoz.


Most bajban van, egy fuggosegbe keveredett, es en nem tudom, segitsek-e rajta, beszeljek-e vele, tartsam-e vele a kapcsolatot. Felek, hogy megint a fulembe duruzsol es manipulalni fog. Hiaba hatarozom el, hogy nem hat ram a hulyesege, annyit mondja, hogy bar en nem gondolom ugy, megis belembeszeli.


Mit tennetek a helyemben? Vajon o egy beteg ember vagy szant szandekkal hazudozik es manipulal masokat?


2013. ápr. 15. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, én megszakítanék vele minden kapcsolatot. Akkor nincs mit hallgatni.
2013. ápr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Neki nem a Te segítségedre van szüksége, hanem pszichológuséra. Ha újra beengeded az éltedbe, ugyanott folytatja, ahol abbahagyta. Aki minden apróságban fölöslegesen hazudik, annak valami nincs rendben az életében, és ezzel kompenzál.
2013. ápr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!