Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok házas, van egy 11 hós kislányunk. Sajnos még anyósommal élünk, a házunk amit lassan 1 éve vettünk még sok felújításra szorul. Sosem volt jó kapcsolatom anyósommal, ő imádja a fiát, a fia meg őt, ezmellett anyósom igazi élősködő, lusta, semmittevő. A férjem sokáig hallani sem akart a költözésről, miután terhes lettem akkor egyezett bele. Sokszor megfordult a fejemben még a terhesség előtt hogy elköltözök, és ha szeret akkor velem jön, ha nem akkor meg itt marad az anyjával. 3 hónapja a férjem kiment külfölre dolgozni, így egyedül maradtam anyósommal, akit már nem birok elviselni. Többször felvetettem a férjemnek, hogy amíg elkészül a házunk, addig elmegyek anyáékhoz (aki kb 1 km-re lakik), de az volt a reakciója hogy ha elköltözök akkor ő elválik. Ti mit tennétek a helyemben? Anyósomnak már a jelenlétét sem birom elviselni? De nem akarom a házasságom végét sem?

Bocsi ha kicsit zavaros voltam.


2015. jan. 30. 19:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

jaaajjj, batyam 2!

En mar hozza se merek szolni mert jon a hisztiaradat, ha en nem beszelek, nem figyelek ra, akkor feszeng, idegeskedik. Elmeselem neki, mi tortent tegnap, o pedig nyervogassal valaszol, hogy mekkora rohadek mindenki...elegem van belole rohadtul, sajnos en sem tudom teljesen lekoptatni, mert elegge eletkeptelen, pedig sosem volt kinyalva neki, megis....Probalok minel kevesebbszer talalkozni vele, es ha itt van, inkabb csendben vagyok, mert csak felduhit. Persze segitseget nem fogad el, tanacsokat nem fogadja meg....

2015. jan. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Meg leirni is faraszto, idegorlo...
2015. jan. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Oké, értem.

Mit tennék? Elmondanám a férjemnek, hogy a távollétében szükségem van a szüleimre, és ők is hiányolnak, aztán átköltöznék. Még véletlenül sem hivatkoznék az anyós-problémára!

Egy biztos: a köteléket nem leszel képes széttépni anya és fiú között - nekem se sikerült annak idején:-(, a gyerekednek viszont jobb, ha teljes családban nő fel.


[link]

2015. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

gyereket bizd anyadra anyosra es menj dolgozni nem lesz idod anyos viselkedeset figyelni.

nem csipem a tetlen eltartott noket akiknek meg a szjuk is nagy.

2015. jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sem tétlen, sem eltartott.
2015. jan. 30. 21:37
 16/19 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező!

Miért nem érted meg, hogy az anyósod OTTHON VAN, és veled ellentétben A SAJÁTJÁT HÁZÁBAN!!!

Magyarul, ha a se**ét vakarja egész nap, ahhoz sincsen semmi közöd!

2015. jan. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Úgy látszik itt is k@rv@ sok okos ember van (elnézést a kivételektől). Egy kérdést se tudtok felfogni. A kérdésem lényege az volt hogy kockára tegyem-e a házasságom azzal, hogy arra az időre elköltözök. És nem a sok okoskodó ember negatív véleményére vagyok kíváncsi.
2015. jan. 30. 22:01
 18/19 anonim ***** válasza:
33%

". A kérdésem lényege az volt hogy kockára tegyem-e a házasságom azzal, hogy arra az időre elköltözök. És nem a sok okoskodó ember negatív véleményére vagyok kíváncsi."


Akkor kérdezd meg ezt, nem azt, hogy mit tennénk a helyedben, meg akkor nem muszáj fél oldalas elbeszélést írni arról, hogy mennyire szar alak az anyósod, akinél amúgy ott élsz, mert arra is képtelen vagy, hogy magadról gondoskodj... sok a negatív vélemény? Az egész kérdésed egy fröcsögő utálathalmaz volt...ne csodálkozz.

2015. jan. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem bírom elviselni a légkört én költöznék, a férjedet minősíti, ha neki erre az a reakciója, hogy elválik, hát egészségére. Most szerinted, ha ilyenért képes lenne elválni szeret téged az az ember? Nem hiszem, akkor meg jobb is nélküle.
2015. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!