Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkísértétek volna a párotokat...

Elkísértétek volna a párotokat sötétben? Mi a véleményetek ilyen férfiról?

Figyelt kérdés
Külterületen élünk, ez egy erdős terület. Errefelé élnek őzikék, nyuszik, vaddisznók is. Időjárás miatt több napig nem volt közvilágítás és a párom éjszakára indult dolgozni. Ez azt jelenti, hogy le kell sétálni a buszmegállóba, kb. 600 m teljes sötétségben. Nagy fényű elemlámpával szoktam menni. Párom elkezdett konkrétan nyafogni, hogy márpedig sétáljak le vele, mert őt megeszik a vaddisznók. Én már pizsamában voltam. Így nekem kellett egyedül visszaballagni sötétben a házhoz. Kicsit furcsállom, mert eddig nem jött elő ilyen szitu, hogy a "bátorságát" kellett volna bizonyítani. Az állatok pedig jobban félnek az embertől, nekem ez nem félelmetes.
2015. jan. 30. 08:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
32%
Én is ilyen helyen lakom, vagy kocsival megyek vagy sehogy. A kérdésedre válaszolva, kiábrándultam volna belőle az biztos.
2015. jan. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
39%

Jó, hát alapvetően fordítva szokott lenni, de van olyan ember, aki nem fél semmitől? Ő épp a sötéttől meg az ott ólálkodó vadállatoktól tart, te pedig magad is írtad, hogy nem félsz ezektől. Ha ezzel ő is tisztában van, akkor annyira azért nem volt nagy kérés. Vagy te tökéletes vagy és soha, semmitől nem tartottál még?

Ilyen esetben csodálkoztam volna egy kicsit, talán cukkolom is vele a párom egy darabig, aztán elkísérem.

2015. jan. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
74%
Jellemző. " Férfiak"...:D Tiszta szégyen.
2015. jan. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Lehet nem volt kedve egyedül menni,vagy rosszat álmodott!


Valahogyan a párom és a párom között kellene találni valami különbséget.

2015. jan. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
45%

A képébe röhögtem volna és megkérdeztem volna tőle, hogy azt akarja, hogy engem zabáljon meg egy vaddisznó?

Bármilyen más indokkal elkísértem volna, ha nem lettem volna hulla, de az hogy fél az állatok támadásától, az poén. Engem nem támadhatnak meg?

Arról nem is beszélve, hogy ezek nem tipikusan éjszakai állatok, ha nincs nagy zaj, akkor világosban is ugyanúgy "megtámadhatja" bármi. :))

2015. jan. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Argloss ***** válasza:
19%

Igen. Azt gondolom róla, hogy városi férfi, aki megbízik benned annyira, hogy elmondja, hogy mitől fél.

Rólad azt gondolom, hogy némileg érzéketlen vagy. Attól, hogy neked semmit sem jelent valami, attól neki még fontos lehet. Ha megterhelőnek érzed, hogy a párodat kisegítsd a gyengeségeiben, akkor nem biztos, hogy jó ötlet párkapcsolatban élned...

2015. jan. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Én egy szóval sem írtam, hogy városi férfi...

Engem csak meglepett, hogy ezt kérte. Nem tudom, mit gondoljak.

2015. jan. 30. 13:33
 18/20 anonim ***** válasza:
48%
Hát... Jó egy anyámasszony katonája a párod! De te legalább talpraesett vagy helyette is, ahogy látom.
2015. jan. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Bakker, de ha lekíséred, akkor meg neked kell sötétben visszamenni, nem?


Na mindegy, akárhogy is, szerintem mindenki le tud közlekedni maga 600 métert sötétben is. A vaddisznók ártalmatlanok, ha hallják/érzik az ember közeledtét, messzire menekülnek. Egyetlen veszélyes helyzet lehet, ha sarokba szorítasz egy anyakocát vagy a malaca és közé állsz, vagy macerálod a kismalacokat. Na akkor támad. Magyarázd meg a párodnak, hogy nem fogja megenni az őzike...

2015. jan. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy a vadállatokból fél, akkor valószínűleg a párját sem tenné ki a veszélynek, amikor egyedül baktat hazafelé. Nem lehet, hogy szorong a sötétben, csak ezt még kellemetlenebb beismerni? Mindenki fél valamiből. Én pl. hiába vagyok 30-as, gyerekkorom óta félek egyedül a sötétben. Ettől függetlenül alapvetően nem tartom magam gyávának. Persze én nő vagyok, és a párom jól kezeli a dolgokat, de ugyanúgy megeshet egy férfival is, hogy valamilyen trauma miatt szorong bizonyos helyzetekben. Ha egyébként gondoskodó és védelmező, nem pedig gyáva kukac, én erre gondolnék, nem pedig arra, hogy inkább téged egyenek meg a vaddisznók.
2015. jan. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!