Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkísértétek volna a párotokat...

Elkísértétek volna a párotokat sötétben? Mi a véleményetek ilyen férfiról?

Figyelt kérdés
Külterületen élünk, ez egy erdős terület. Errefelé élnek őzikék, nyuszik, vaddisznók is. Időjárás miatt több napig nem volt közvilágítás és a párom éjszakára indult dolgozni. Ez azt jelenti, hogy le kell sétálni a buszmegállóba, kb. 600 m teljes sötétségben. Nagy fényű elemlámpával szoktam menni. Párom elkezdett konkrétan nyafogni, hogy márpedig sétáljak le vele, mert őt megeszik a vaddisznók. Én már pizsamában voltam. Így nekem kellett egyedül visszaballagni sötétben a házhoz. Kicsit furcsállom, mert eddig nem jött elő ilyen szitu, hogy a "bátorságát" kellett volna bizonyítani. Az állatok pedig jobban félnek az embertől, nekem ez nem félelmetes.
2015. jan. 30. 08:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%

A férfit kellett elkísérni vagy a nőt? Nem értem :D

Ha a nőt, akkor természetes, hogy a párja elkíséri, nem az állatok miatt, hanem az emberek miatt.

Ha a férfit, akkor elég fura :D

2015. jan. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Férfit kellett lekísérni.
2015. jan. 30. 08:47
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
😄 ... "Jó" fej a párod ... Nem kisertem volna , de nem is kért volna tőlem ilyet ..jobban féltett volna engem ! /egyébként te nő vagy ? Ha férfiként írtad ki a kérdésed , akkor a válasz igen , természetesen elkísértem volna !!!
2015. jan. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
15%
A párodnak nem kellett volna azért nyafogni, hogy elkísérd, hanem természetesnek kellene ennek lenni számodra, hogy kérés nélkül is ezt teszed. Nem semmi egy kényelmes fószer lehetsz te sem.
2015. jan. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%
Mi, férfit?? :D Akkor sorry! 4. voltam :)
2015. jan. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Én NŐ vagyok... nem egy homi férfi.

A párom, aki FÉRFI 32 éves. Őt kellett elkísérni.

2015. jan. 30. 08:52
 7/20 anonim ***** válasza:
40%

Biztos hogy nem!

Èn fèlek a sötètben főleg olyan környèken ahol ti laktok. Azèrt egy nőre több veszèly les.

2015. jan. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Megjegyzem nem jön velem, ha én megyek valahová. Nappal sem. Eddig azt hittem, csak azért, mert a dolgait intézi otthon. De most így kiderült, hogy azért nem, mert nem akar egyedül visszamenni.
2015. jan. 30. 08:54
 9/20 anonim ***** válasza:
67%
Kiábrándultam volna belőle... Elég egy ilyen megnyilvánulás és már nem tudok férfiként ránézni.
2015. jan. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%

Én azt mondtam volna, hogy én is félek a vaddisznóktól, úgyhogy oldja meg másképp.

Nekem nem attól férfi valaki, hogy nem fél, de hát kinek mi.

2015. jan. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!