Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kell ez csinalni? Nem...

Miert kell ez csinalni? Nem godoljak, hogy ez bant?

Figyelt kérdés

22 eves multam, de egyszeruen nem talalom az igazit.

A szuleim mast nem csinalnak, min hetente minimum 2-3 alkalommal elmodjak, hogy fogjak mar vegre magamnak valakit. Mar nem azert, de arra nem gondolnak, hogy hiaba akarok megamnak fogni valakit, nem talalom meg azt, aki tenyleg illik hozzam.

Miutan leadjak ezt az egeszet persze, hogy ingerult leszek, mert en is vagyom mar ra, hogy megtalaljam vegre, de nem talalom, persze ebbol az kovetkezik, hogy ajtot csapkodok, hogy szalljanak mar le rolam, esetleg odacsapok egy bogret, poharat, mert mar nem birok, erre pedig azzal tudnak elorukkolni, hogy ha lenne valakim, nem lennek ilyen ideges.

Miert kell mindig ezzel jonni, meg van idom, es en nem tehetek arrol, ha meg ne talalkoztam az igazival, de hiaba mondom nekik, hogy ne szoljanak bele, az en dolgom, nem szallnak le rolam.

22L


2015. jan. 28. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
17%

" persze ebbol az kovetkezik, hogy ajtot csapkodok, hogy szalljanak mar le rolam, esetleg odacsapok egy bogret, poharat,2


Már ne is haragudj, de ez nem normális viselkedés! Nálam EGYSZER lenne erre alkalmad, utána költözhetnél.


De ettöl eltekintve is csak azt tudom javasolni, hogy költözz külön, alakíts ki magadnak egy saját életet. Amíg ilyen hisztis kislányként viselkedsz, érthetö, ha nem akar senki kezdeni veled.

2015. jan. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mint ahogy írtad rosszul esik,hogy nincs párod. Ha ezt az orrod alá dörgölik dühös is leszel. A problémán tudsz enyhíteni, ha nem fog rosszul esni, hogy nincs párod. Onnantól kezdve mondhat bárki bármit, nem leszel dühös. :)
2015. jan. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Agyam megall! 21-ik szazadban is mama, leanya azon van, hogy kiscsaj fogjon mar maganak valakit.

Csak azt nem ertem, hogy miert csapkodsz, ha te is ezt akarod, te is fogni akarsz mar valakit (gondolom, mindegy, hogy kit, csak mar legyen valaki)

Kerd meg anyukat, segitsen, hisz o is megfogta apukadat valahogy.

2015. jan. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy rogton lesz ember, aki elkezd kombinalni.

1., 3., lehet, hogy ti azt csinalnatok, hogy barkivel osszejonnetek, en nem.

Minden heten, minden 2 hetben akar valami extra bunko, ragot ragcsalo, kocsikulcssal menozo pasi kozeledni hozzam, de nekem normalis pasi kell.

Es mielott azzal jonne valaki, hogy "akkor miert rinyalsz, hogy nincs senkid, ha valogatsz", azt uzenem, hogy az mar lejart lemez, mindenki tartsa meg maganak...

2015. jan. 28. 12:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyan már, 22 vagy, nem 43... Tanulj, dolgozz, aztán lesz majd pasi is. Én pl. 25 évesen a negyedik kísérlettel találtam meg azt, akivel mostmár 5 éve őrülten boldog vagyok. Na és? Nem késtem le semmiről.
2015. jan. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hiaba mondom, hogy meg van idom, par nem mulva folytatpdik az egesz...
2015. jan. 28. 12:25
 7/9 Janka néni ***** válasza:

Nem érted te sem és a szülőd sem, hogy nem lehet "fogni Valakit". Ha rágörcsölsz, nem fog összejönni. Az igazi, már abban az értelemben, hogy szerelem-társ-jó együttműködés nem fogható. Az jön, ha alkalmas. Nem jön, ha nem. Ha a homlokodra van írva neon betűkkel, hogy már nagyon akarsz valaki, azzal csak elriasztod a normális férfiakat.

Akard egy kicsit kevésbé és fogadd egy kicsit jobban!

És ne hisztizz! A normális férfiak farok felvágva menekülnek a hiszterikáktól!

2015. jan. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Át tudom érezni a helyzeted, engem más jellegű, de hasonlóan idegesítő és bántó dolgokkal szokott halálra szekálni a család. És nem, nem feltétlenül az erre a problémára a megoldás, hogy rögtön szeded a sátorfádat és elköltözöl (én már nem lakom velük, mégis, ha hazamegyek, csinálják :D ), hanem valahogy a tudomásukra hozni, hogy ne szekáljanak ezzel, mert nem a te hibád, és létezik empátia is a világon. Ez kemény meló és sok beszélgetés. És türelem.

Az ajtócsapkodást is átérzem, mert egész nap annyira türelmesnek kell lennem mindenkivel (lényegében ez a munkám), hogy ha hazajövök, a párommal már baromira nincs energiám türelmesnek lenni, de muszáj. Mert ha rácsapom az ajtót, az csak ront a helyzeten. Szóval nincs más megoldás, zen buddhistát meghazudtoló módon kell nyugodtnak és türelmesnek lenned, és elmagyarázni kedvesen kismilliószor, hogyan is működik nálad a párválasztás.

2015. jan. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyeneket kapok a szüleimtől,eleinte én is csapkodtam magam után az ajtót..de aztán megtanultam nem törődni vele,mintha nem hallanám amit mondanak :)

19/L

2015. jan. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!