Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindent nekem kell...

Miért mindent nekem kell csinálni? Ti hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy az apósoméknál lakunk. Megkaptuk az egyik szobát. Közben ott lakik a párom keresztlánya is ezért eddig megoszlott a takarítás stb. A lényeg az, hogy a párom ma szólt, hogy töröljem le az ablakot és cseréljem le a függönyt mivel jön az ünnep. Az nem baj, hogy én dolgozom és minden hajnalban fel kell kelnem... Ti mit tennétek a helyemben?
2014. dec. 22. 15:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Elkoltoznek....
2014. dec. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk elmondanám neki, mi a bajom.
2014. dec. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%
Mialatt kiírtad a kérdést, már rég elkészültél volna a házimunkával.
2014. dec. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

A keresztlányt letojnám, de a páromnak biztos megmondanám, hogy ugorjon neki a függönycserének, majd akkor letörlöm az ablakot. Azt is megkérdezném, hogy mit képzel, kinek dirigál? Ha szépen megkérne, akkor oké, de így...


Mellesleg én a helyedben megpróbálnék költözni, amilyen gyorsan csak lehet. Vannak olyan anyósok, apósok, akik az összeköltözéssel úgy érzik, nyertek egy ingyencselédet. Persze a párod nem csesztetik, mert ő a kisfiuk, de te meg egy lusta liba vagy, ha nem pattogsz egész nap.:) A keresztlány gondolom az unokájuk, vele dettó ez a helyzet.

2014. dec. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem anyósomék találták ezt ki!
2014. dec. 22. 15:58
 6/16 anonim ***** válasza:
Elkezdeném csinálni (hisz amúgy is meg kéne legalább ünnep előtt, nem?!), és bevonnám szépen a páromat.. Amíg én a függönymosást elindítom, ő elkezdheti szépen az egyik ablak pucolását...
2014. dec. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A párom meg segítene is. Jó vicc!
2014. dec. 22. 16:22
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Tényleg őt akarod a párodnak? Ilyen hozzáállással tudod, hogy mire számíthatsz a jövőben?
2014. dec. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%
Szégyen, hogy magadtól nem látod meg a koszt nő létedre. 1 óra alatt megvan az egész.
2014. dec. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Most erre mit irjunk? Meg minek ha ugyis lepontozol minket?? Akkor maradj ott es csinald. vagy probalj meg szolni:D
2014. dec. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!