Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindent nekem kell...

Miért mindent nekem kell csinálni? Ti hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy az apósoméknál lakunk. Megkaptuk az egyik szobát. Közben ott lakik a párom keresztlánya is ezért eddig megoszlott a takarítás stb. A lényeg az, hogy a párom ma szólt, hogy töröljem le az ablakot és cseréljem le a függönyt mivel jön az ünnep. Az nem baj, hogy én dolgozom és minden hajnalban fel kell kelnem... Ti mit tennétek a helyemben?
2014. dec. 22. 15:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
19%

Tudod te mennyien dolgoznak napi 12 orat es takaritanak utanna? SOT foznek,takaritanak,gyereket nevelnek.. :D

volt hogy NO lettemre napi 12 orat dolgoztam,de takaritottam,foztem,ellattam a haztartast.. na?... fuggony 10 perc alatt meg van,amig kimos a gep,addig leis tudod mosni azt az ablakot........... 1 ora alatt az egesz meg van............. annyi sem marpedig nalunk nem kis ablakok vannak... 3 nagy erkely ajto,1 kis ablak.. es ha mar ablak torles,akkor atmosom az ajtokat is,butorokat....

2014. dec. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%
Elbeszélgetnék a kedves párommal a továbbiakról, mert amennyiben nem fizetett cselédje vagyok valakinek, nekem senki se ossza ki a napi feladatomat...Pláne úgy, hogy ő maga nem "segít" MAGÁTÓL.
2014. dec. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

11: Ez rendben van, de egy családban ez mind nem egy ember feladata.

A kérdés az, hogy mit csinálnak a többiek.

2014. dec. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"volt hogy NO lettemre napi 12 orat dolgoztam,de takaritottam,foztem,ellattam a haztartast.. na?"


Mindezek után minden nap volt szex is a férjeddel, eljártál kondizni, napi 5 órát aludtál, de hát egy jó háziasszony már csak nem alszik, ugye? :)

2014. dec. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


A párom meg segítene is. Jó vicc!"



Pfff... Ti tökéletesen megérdemlitek egymást! :D

2014. dec. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kérdés: a párod dolgozik?
2014. dec. 24. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!