Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Együtt vagyok bnommel lassan 3 éve, egy ideje ugymond itt lakok nála mivel annyira szerette volna. Tudni kell hogy nem 12-13-14 éves kis ovisok vagyunk... Na a lényeg itt kezdődik, a szüleivel nagyon nem jövök ki, nem nagyon bírnak, néha ez változik max 1 napra, de nagyon ritka.. Teljesen rosszul érzem magam itt ezek miatt..volt nar olyan hogy haza koltoztem de csak vissza került em, ugyanis akkor viszont sokat jartunk egymashoz, hirtelen ahogy mondták, elférünk mi itt is minek járkálni ide oda stb... A legrosszabb az hogy ez az egész már bnőmmel váló kapcsolatomra is kezd rámenni nagyon, és bem vagyunk olyanok már mint régen, sok a vita, nem is beszélgetünk annyit meg ilyenek, ugye a szülei miatt mert nem is egy világban élünk, mivel én inkább modernebb kényelmesebb munkákat szeretem, meg azt amit tényleg meg is csinálok, ők meg, nem szivesen mondom így de parasztiasabbak, inkább a haszon állatok stb... Teljesen más húron pendülünk. Bnőm meg kb mind kettő egyszerre, mivel meg akar felelni mindenkinek. Nekem viszont nagyon megváltozott az életem, főleg rossz irányba amióta itt vagyok, de ha nem vagyok itt akkor bnőm e miatt veszekedik, és ezt is unom már, na meg az egynáshoz járkálást is. Tehát vele se jövök már ki nagyon, épp hogy el vagyunk egymás mellett, néha minden oké aztán napokig nem stb... Nem tudom hagyjam e ezt a kapcsolatot, vagy mi legyen? Szeretem! De már nem úgy mint eddig.. Sokszor ellenem van, aztán meg fordítva, nem tudom érdemes e ezt így erőltetni? Köszi előre a válaszaitokat, renélem lesz valami jó ötlet ami segít!

2015. jan. 27. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem költöztök össze egy önálló albérletben például?
2015. jan. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben elköltöznék, látható, hogy rámegy, vagy talán már rá is ment a kapcsolatotok.

Üljetek le és beszéljétek át, hogy ez neked nagyon nem jó. Vagy járkáltok egymáshoz ezután, vagy külön költöztök albérletbe. Legalább akkor kiderül, hogy tudtok-e együtt élni, vagy végleg külön válnak az útjaitok.

2015. jan. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. és 2. köszi a válaazaitokat, igen mondtok valamit. Igazábol mostanában vetődött fel ez a kérdés inkább, de még azért nem sikerült erre a döntésre jutni mert még tanulni járunk, és a keresetünk nem lenne elég egy albérlet fizetésére sajnos, így még várnunk kell egy kicsit ha e mellett döntünk. Másrészt sajnos teljesen elbizonytalanodtam hogy nem e felesleges ez a lépés hogy külön költözzünk
2015. jan. 27. 08:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne felesleges? Azt azért elkell döntenetek, hogy meg akarjátoke menteni a kapcsolatot vagy sem. Egyet tanácsolok...költözz haza minél elöbb. Nyugodtan mond meg, hogy te otthon jobban érzed megad, itt inkább betolakodónak. Hülyeség anyuék nyakán élni főleg, hogy még tanultok. Ezt most vagy megérti a barátnőd vagy nem
2015. jan. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot!
2015. jan. 27. 08:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a lány családja nem a te színvonalad, de ezt inkább fordítva értem. Én becsülöm azokat, akik a mezőgazdasággal, állattartással foglalkoznak, de úgy látszik, neked ez a foglalatosság nem jön be, nekik meg olyan vő kellene, aki segít ebben a munkában. Miért nem próbálod megszeretni ezt a munkát valamennyire, ha annyira szereted azt a lányt? Vagy pedig szakítsatok, ne szakítsd el a lányt a szüleitől!! Neki más pasas kellene.
2015. febr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!