Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti egyedül hagynátok 38hetes...

Ti egyedül hagynátok 38hetes terhes párotokat a nagyobb gyerekkel kettesben egy hétvégére?

Figyelt kérdés
Párom nagyfia 18éves. Hétvégén tartanak neki valami nagy bulit,pesten. Ez tőlünk 120km,és itt se barát,se rokon,aki velem maradna,és vigyázna a gyerekre ha esetleg menni kell. Párom szerint miéet pont most szülnék meg. Szerintetek jogosan akadtam ki? Vagy túlreagálom?
2015. jan. 21. 17:36
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Egy kis faluban a világvégén. Azt mondja beszélünk a szomszédokkal,hogy ha menni kell vigyázzanak a nagyra. Azt mondja mindenképp odaér,nem lesz semmi baj,ő is ott akar lenni. Hát,lehet hogy csak nekem furcsa ez
2015. jan. 21. 18:07
 12/40 anonim ***** válasza:
59%

9-es, a párjának ott van a MÁSIK GYEREKE, aki épp most ünnepli a szülinapját! Nehogy már ne mehessen el rá!


Kérdező: a kedvesed két tűz között van, én nem akadnék ki ezen, az a fiú is a gyereke, nem csak ti léteztek a világon.


Amúgy ez nekem azért "szívügy", mert apa le se szrt, miután összejött a mstohaanyámmal. Ő, meg a két m. öcsém volt a világ közepe, rám meg jó, ha heti 10 percet szánt.


Az más kérdés, ha én lennék a párod, így nem hagynálak egyedül, mert tényleg megszülhetsz - és Murphy alapján meg is fogsz -, a nagyot meg nem viheted magaddal.

2015. jan. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező (#11) igen, ez esetben én is csak akkor mennék, ha előtte megbeszéltem egy szomszéddal, hogy az adott este ne igyon alkoholt, mert esetleg menni kellene... a gyerekkel meg megbeszéltem, hogy melyik szomszédhoz kell átmenni szólni/csöngetni/áttelefonálni, ha probléma van.

Mert egyébként elég zizi helyzet, nyilván az ember nem hagyná egyedül a terhes párját se, a kisebbik gyerek születéséről se maradna le, de ugyanakkor a nagyobbik 18 éves szülinapját se hagyná ki. Egy biztos, végig fogja parázni az estét...

2015. jan. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
10%

Tipikus női ésszel megfogalmazott kérdés.


#...Párom nagyfia 18éves. Hétvégén tartanak neki valami nagy bulit,pesten....


-Ha neki tartanak bulit akkor Ő is ott lesz nem? (mármint a 18 éves fia)


#...se barát,se rokon,aki velem maradna,és vigyázna a gyerekre...


-Milyen gyerekre? Akkor mégse megy a saját bulijára?


Az, hogy fogalmazni nem tudsz, az egy dolog, de ettől függetlenül a párod helyében Én nem hagynálak egyedül, tehát nem szép dolog az utolsó hetekben magára hagyni az várandós asszonyt.

Az első hozzászólónak is igaza van, valóban megszültek régen, a réten is.

Bár a statisztikák szerint igen magas volt az elhalálozás ezen esetekben.

Abban az időkben is voltak bábák, orvosok, és segédek akiket valaki kihívott ha már szükséges volt.

A mai civilizált időkben, azért nem túl jó viselkedésnek számít, ha a férj így áll a dologhoz. Még akkor se ha kicsi az esélye, hogy a 38-k hétben induljon meg a szülés.


46/F

2015. jan. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
54%

12-es.


Tudom, hogy a férfinak ott a másik gyereke is, de azért nem mindegy szerintem, hogy egy apa ott van-e a gyereke születésénél -ha megteheti- vagy nincs.

A szülinapi bulit meg lehet később is tartani.

A gyerek viszont nem fog órákat várni, hogy kijöjjön, mert apuka bulizni megy a másik gyerekével.

Nem mondom, hogy különböztesse meg őket, de legalább az újszülött, aki bármikor kibújhat, egy rövid ideig had legyen már fontosabb.

2015. jan. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Imádom a nagyfiut,isten ments hogy elhanyagolja. Én arra gondoltam,vigyük el étterembe,meg ilyesmi,de a nagy banzájra ne menjen el,vagy menjünk együtt,de utána időben jöjjünk haza este. De állitolag nagy buli lesz,dj meg minden,és maradni akar.
2015. jan. 21. 18:12
 17/40 A kérdező kommentje:
Nem a 18évesre kellene vigyázni,hanem a velem levő 5évesre.
2015. jan. 21. 18:14
 18/40 anonim ***** válasza:
9%

-Akkor jó lett volna ha ezt is közlöd velünk.


Ebben az esetben viszont még nagyobb hibát követ el a férjed.

2015. jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Bocsi,azt hittem érthetően irtam. Ezekszerint nem :)
2015. jan. 21. 18:21
 20/40 anonim ***** válasza:
15%

"Ti egyedül hagynátok 38hetes terhes párotokat a nagyobb gyerekkel kettesben egy hétvégére?

Párom nagyfia 18éves. Hétvégén tartanak neki valami nagy bulit,pesten. Ez tőlünk 120km,és itt se barát,se rokon,aki velem maradna,és vigyázna a gyerekre ha esetleg menni kell. Párom szerint miéet pont most szülnék meg. Szerintetek jogosan akadtam ki? Vagy túlreagálom?"


Ez itt a Te kérdésed,

ha megmutatod nekem, hogy hol van szó az 5 éves gyerekedről akkor én kérek bocsánatot.



46/F

2015. jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!