Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tud a párom nemet...

Miért nem tud a párom nemet mondani? Túl nagy kérés, hogy ne kelljen minden hétvégén az exe gyerekét pesztrálni?

Figyelt kérdés

A párom nagyon jólelkű ember, szerintem néha már túlságosan is. Az exe nagyjából 2 hónapja végre kapott munkát, probléma csak azzal van, hogy hétvégén is dolgozik, amikor nincs bölcsi, így nem tudja kire bízni a kicsit. Azonnal a páromat riasztotta, aki persze belement, hogy ideiglenesen vigyázunk rá. Most viszont úgy néz ki, hogy a hölgyike elfelejtette, hogy ideiglenes megoldásról volt szó.

Én szívem szerint már szóltam volna neki, de a párom mentegeti, hogy még várjunk néhány hetet, hátha megoldja a figyelmeztetésünk nélkül is, ne legyek türelmetlen, gondoljam magam a helyébe, nézzem a kicsi érdekeit.


Tényleg olyan nagy baj, hogy néha szeretném a hétvégét csak családi körben eltölteni?


2015. jan. 15. 14:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
19%
9-eshez csatlakozva: lehet, hogy papucs, de gyerekszerető papucs, aki ezek szerint nem haragban vált el a feleségétől és továbbra is jó viszont kíván ápolni vele. Mindez megbecsülendő, a többi meg kizárólag őrá tartozik, hogy ezt hogyan oldja meg. Ha sokat veszekszel emiatt, még te is ex-szé alakulhatsz.
2015. jan. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a gyerek apja hol van?

Együtt vagytok 10 éve, mégis az exet és a párodat még mi köti össze mindig?

2015. jan. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem 100%, hogy a párod megcsalt az exével és ő a gyerek apja, csak ezt neked nem mondják meg, hogy ne legyen belőle balhé. Ez az egyetlen logikus válasz. Szerintem ne hagyd magad átverni, hanem kérdezz rá.
2015. jan. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
bocs de te ugyis otthon ülsz a gyerekkel, bírd ki
2015. jan. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A 13- as vlaszaban lehet valami. Mirt vigyázna egy idegen kólökre, amikor van neki 3 saját......
2015. jan. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

100%, hogy nem ő az apja. Majdnem 1 évig pereskedett a gyereke apjával (volt DNS vizsgálat), mert az mindent tagadott, nem akart gyerektartást fizetni. Elég csúnya válásuk volt.


Attól mert szakítottak, a barátság megmaradt közöttük, mert előbb barátok voltak, csak utána jöttek össze. A közös élet nem ment nekik.


Abban én is benne voltam, hogy segítsünk neki és párszor vigyázzunk a kicsire, volt már erre máskor is példa. A nagy is nálunk volt, amikor a kicsi született, mert nem tudta máshogy megoldani, de azért ez a rendszeresség már zavaró és főleg az, hogy jelét sem látom, hogy más megoldást keresne.

2015. jan. 16. 07:58
 17/17 anonim válasza:
Hát kérlek szépen,beszélj a férjeddel és magyarázd meg neki h ez nem jó neked stb. mert nem normális h ez a nő nem tud mást keresni.De amúgy az is feltehető h az ex rátok akar szállni addig amíg végül be nem költözteti egy kis sírással a seggét,és onnan meg amikor nem figyelsz stb. szépen lecsapja a kezedről.Legyél nő és mondd el neki a véleményedet.
2015. jan. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!