Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos édesanyám beleszólása?

Jogos édesanyám beleszólása?

Figyelt kérdés

Párom és én felújítunk, de én még jelenleg itthon lakom velük a családi házban. Párom külföldön.

Közös kasszán vagyunk, de akár kijelenthetném hogy én vagyok a "kasszás" kettőnk közül.

Páromnak szeretnék venni egy pulcsit, tudom nagyon vágyik rá, na és az összeg az kb 20 ezer ft.

Édesanyám egyből elkezdte ellenezni, minek ez miért fontos,nem kell az. Saját fizetésemből veszem és én szeretném csak úgy meglepni, túlon túl amúgy sem szokott ilyesmire költekezni.


De nem csak ez, akarok egy parfümöt magamnak, ami 5000ft és az is minek, van annyi mint a szem ét (közben nincs, mert eléggé kikoptak)

de a legjobb barátnőmnek is nem rég született babája, és akkor vettem egy 6000ftos ajándékot, na mibe sem lesz, még mire elutazok hozzájuk (az út egy 1000ft)


Hogyan állítsam le a legfinomabban??


2015. jan. 14. 22:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A kérdező nagyon hallgat, valószínű édesanyja tartja el!
2015. jan. 16. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!