Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szedhetném össze magam?

Hogyan szedhetném össze magam?

Figyelt kérdés
Annyira le vagyok pukkanva mind lelkileg mind fizikailag..a csaladi kapcsolatunk egy nagy rakás sz.r.. Anyóséknál lakunk, folyton megy a nézet eltérés költözés egyelore nem johet szóba majd csak egy ev múlva..nemreg beteg is voltam abbol alig birok kilábalni semmi erőm nincs nem erdekel semmi folyton csak aludnék. Van ebből kiut? Tudom hogy a lelki dolgok a testen jonnek ki de higy lehetne ezen változtatni?
2015. jan. 13. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:

keress motivációt a munkádban, hobbidban

légy a lehető legkevesebbet otthon, anyós közelében

barátokkal, barátnőkkel töltsd az időt, vagy kollégákkal, akikkel jól érzed magad, légyen h vedd magad körül olyan emberekkel akiknek szeretsz a társaságában lenni

tervezz! a tervezés fontos, engem ált. a tél hoz depresszióba ezért már előre leírom a terveimet tavaszra és minden előkészületet megteszek hozzájuk amit meg lehet

2015. jan. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

először is teljesen gyógyulj meg

am meg munkád van? nem tudtok arra az egy évre máshova költözni? párod hogy áll hozzá?

2015. jan. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van munkám amellett tanulok is. Csak már igazabol ez sem tud motiválni hiaba szeretem azt amit csinalom. Az ember majd bele gebed hogy minden jo legyen, alig alszol par órát hogy Mindenre jusson idő es megis mindenhol az a befutó aki csak lábát logatni jár be es nem ert semmihez egyedul a szája nagy. Párommal a néző pontunk egyező de sajnos maradnunk kell, ku kell még fitetnunk egy evi tandijjat addig nem tudunk menni.
2015. jan. 13. 13:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy ugyan azon helyzetben vagyunk. Csak kitartást tudok kívánni, és mindig koncentrálj arra hogy ez egy pillanatnyi állapot, és egy év múlva már nem lesz ilyen gond!
2015. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó ez igaz csak sovány vigasz ilyenkor. :)de neked is sok erőt es kitartást kívánok
2015. jan. 17. 21:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!