Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen pasiról?

Figyelt kérdés
Négy hónapig jártunk együtt állandóan mondogatta h szeret, hittem neki beleszerettem -erre 3 napja visszament az elvált nejéhez. (ott van egy kisfia)Tudom ez benne volt a pakliba h kibékülhetnek nemrég váltak el.. na de h mi sose veszekedtünk, sose bántottam meg ennek ellenére kitörölgetett minden közösségi oldalról ez bánt a legjobban mintha neki hirtelen nem jelentenék semmit!!Egyik napról a másikra velem megszüntette a kapcsolatot. Nem bunkó az ilyen ember?
2015. jan. 11. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
De nagyon bunkó. Nem vesztettél vele semmit.
2015. jan. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sosem azt kell nézni, mit mond, hanem mit tesz a másik, ami a szeretett bizonyítéka. Manapság mindenki azt mond amit akar.


És kár is azon agyalni, hogy milyen ember, mert itt csak a kihasználásra ment a játék, amit te csont nélkül bevettél.


Ilyen emberen nem rágódni kell, hanem hálát adni az égieknek, hogy csak 4 hónapi hülyített és nem egy házasság, vagy gyermek élete dőlt dugába...


És legközelebb jobban megválogatni kinek hiszük el a "szeretlek" szót.

2015. jan. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy ilyen helyzetben mindig a feleség van előnyben, még ha el is váltak...nem a semmiért kötötte hozzá az életét + ott a gyerkőc is. Az viszont biztos,hogy egy gerinctelen dög, elérte azt , hogy beleszeress te is. Én a helyedben keresnék egy másik pasit, nem érdemel meg.
2015. jan. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kénytelen vagyok másikat keresni mert ő dobott egyik napról a másikra a volt neje végett, sőt ki is törölt minden közösségi oldalról h nem is ismer!
2015. jan. 11. 14:12
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, olvastam, hogy kitörölt...

Valószínűleg azért, mert kellemetlen neki, illetve tényleg komolyan gondolja a családjával a dolgokat. Meg persze nem akar kísértésbe esni, hátha ismét felkeresne stb.

2015. jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Téged is hitegetett és magát is. Egy házasság és közös gyerek mindig erősebb kötelék, mint az új kapcsolat. Sok férfi nagyon nehezen viseli az egyedüllétet és az imádott gyereke hiányát, beleugranak a legelső kapcsolatba és azzal áltatják magukat, hogy az új szerelemmel könnyebb lesz minden. Nem lesz. Hirtelen más színben tűnnek fel a régi házasság problémái, a sérelmek tompulnak, halványodnak. Aztán amikor elmegy a gyerekért láthatásra, összeborulnak az ex-szel mert hozzá millió szállal kötődik, az újhoz pedig szinte semmivel.
2015. jan. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 viktorvarga ***** válasza:
de,köcsög volt veled.viszont jobb igy nekik,fogadd el..
2015. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha valamit le akar zárni, akkor a legtisztább út, ha minden szálat elvarr, ami oda köti. Ez történt veled is. Biztos nem kellemes, de valahogy nem fér a fejembe, hogyhogy nem érted meg a motivációját. Ez így van rendjén, jobb, mintha talonban tartana és hitegetne még hónapokig. Nem kifejezetten bunkó, hanem elszánt. Persze ha nem szakított veled szóban, akkor az.. de ha előtte valamilyen módon közölte, hogy vége, és ezek után törölt ki az életéből, akkor nem tudom érte megkövezni. Te is csak azért teszed, mert kapkodnál még utána, hogy visszaszerezd, és így már nem lesz esélyed. Te hogy éreznéd magad, hogyha a párod megtartaná az életébe a nőt, akit beújított egy időre helyetted? Nem feltétlen őt zavarta, hogy ott virul a profilképed az ismerősei között, hanem azt szeretné, hogy a családja is lássa, már nincs köze hozzád. Szerintem helyesen tette, amit tett, te pedig majd túlesel rajta.
2015. jan. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem irta meg konkrétan h velem vége csak egy sms-t küldött h volt a gyerekért és jól érezte magát a volt nejével megbeszélték a sérelmeket ezért most gondolkozik a továbbiakon. Aztán többet nem keresett már csak letiltott minden oldalról!
2015. jan. 11. 17:05
 10/10 anonim ***** válasza:
No ez tényleg bunkó volt. A szakítást illik közölni a másik féllel is, de benne nem volt ennyi gerinc. Nem vállalt felelősséget a döntéséért, még akkor sem, ha egyébként érthető döntés volt. Nem hiszem, hogy valaha szeretett, ha ennyit sem érdemeltél részéről. Azt mondanám, kihasznált téged érzelmileg, ameddig tisztázta magában a családi dolgokat. Nem veszítettél sokat vele.
2015. jan. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!