Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nyomjam el magamban?

Hogy nyomjam el magamban?

Figyelt kérdés

Párom szüleivel élünk még együtt,nyáron költözünk.

A helyzet az,hogy párom bár nem ismeri be,de mégis anya kedvence,amivel nem is lenne baj.

De néha már az tud zavarni,hogy mindenféle idióta becenéven szólítgatja "anyósom" a fiát,s bár szíve joga de engem néha mégis zavar,olyan mintha kisgyereke státuszban lenne a fia.

Engem néha már nyomaszt.


2015. jan. 9. 15:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kisgyereke-kisgyerek,bocsánat,szóírás.:)
2015. jan. 9. 15:03
 2/11 anonim ***** válasza:
Viseld el, bírd ki még ezt a pár hónapot, és a költözéssel meg fog szűnni eu a problémád. Legalábbis nem kell majd hallgatnod.
2015. jan. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Janka néni ***** válasza:
Mit szól ehhez a párod? Neki is újdonság és zavarja vagy nem foglalkozik vele?
2015. jan. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pont most írtam ki egy hasonló kérdést:) nem az a lényeg, hogy anyuci mit mond, vagy csinál, hanem az, hogy a párod hogy reagál erre. Ha vevő rá, abból később még sok problémád lesz. Persze ez a becenév dolog még nem véresen komoly, de egy igazi anyuci-pici-fia pasi nagyon kiábrándító tud lenni.
2015. jan. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak ennyi a probléma? Mert ha amúgy megadja az anyósod a kellő teret a fiának meg nektek, akkor ennyit igazán tolerálni kell. Az én anyósom is a gyerekkori becenevén szólítja a fiát néha, ha náluk vagyunk, de fel se merült, hogy ez gáz lenne. Csak hát amúgy végtelenül aranyos, figyelmes, csendes és kedves nő, nagyon tapintatos és jót akar nekünk.
2015. jan. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen párom semmit nem szól ehhez,elengedi a füle mellett.

Érdekes módon van összerakva,mert anya kedvence de mégsem,mert ő is menne már a mamahotelből,önállósodna.

De mégsem mer megmondani ezt-azt az anyjának,illetve nagyon könnyen "megadja" magát.


Semmi bajom "anyósommal" nagyon rendes,pszichológus asszony,de ezek felett nem tudok napirendre térni,furcsa hogy nem csak páromat,de a tőle 7 évvel idősebb,3 gyerekes családapa bátyjával is ugyan ez a helyzet.

2015. jan. 9. 15:25
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó,tulajdonképp nem probléma csak nekem furcsa,van vagy 8 olyan becenév ami kisgyerekkorból még mindig használva van.
2015. jan. 9. 15:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha elköltöztök, majd nem nyomaszt, de szerintem ez tényleg nem olyan gáz... Gondolj bele, sok anyós abba is beleszólna, hogy milyen ruhát veszel fel vagy mit főzöl a picifiának, szóval szerintem összetehetjük a két kezünket, hogy megúsztuk pár vacak becenévvel. Leválás ide vagy oda, azért mégiscsak minden anya anya marad, ha felnő is a gyereke...
2015. jan. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Jogos.

Végülis ki tud jönni viccesen.

2015. jan. 9. 15:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Én ezt inkább kedvesnek, szeretetteljesnek látom, mint bajnak. Ha egyébként meg a párod önálló felnőtt ember, aki képes önálló döntésekre, céltudatos, tudja mit akar, és tesz is érte, nem a mama irányítja, akkor ennél nagyobb problémád ne legyen.
2015. jan. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!