Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Tegnap borult...

Hogyan tovább? Tegnap borult a bili.

Figyelt kérdés
33 éves nő vagyok, férjem 31 van egy 5 éves kisfiunk. A gondok kb. 1 éve kezdődtek, de úgy éreztem rendeztük ezeket.(férjem rengeteget dolgozik, én is alig jutott időnk egymásra, sok stresszel jár a munkák)Az utóbbi időben viszont láttam rajta, hogy nincs minden rendben de eddig nem akart róla beszélni, tegnap megtette. Sajnos az ő részéről a szerelem elmúlt. Szeretet érez irántuk, de a megváltozott szerepköröket nehezen tudta elfogadni. Érzem,hogy kötődik hozzám, gyengéd velem, nem akarom a női praktikákkal bombázni, de azt sem akarom, hogy tovább romoljon a kapcsolatunk. Azt mondja azóta nehéz neki ennyire mióta a kicsi megszületett, pedig nagyon akart baba volt.
2015. jan. 7. 08:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az a gond szerintem, hogy mindemelett egyetemre is járok 1,5 éve és rengeteget dolgozunk mind ketten, a gyerek mellett is sokat figyeltem rá, és próbáltam mutatni azt, hogy nagyon fontos nekem. (tényleg így is van) Nem hanyagoltam el magam a szex is megvan köztünk. Én nem pontoztam le senkit a véleményéért az biztos.
2015. jan. 7. 09:12
 12/14 anonim ***** válasza:
68%

apró dolgok :

egy egy sms napközben h mennyire hiányzik

vagy apró pikáns üzenet :-)


egy email rólad vagy egy részedről h ez is a tied


hívd fel h eszedbe jutott ... de nem legyet több 1-2 percnél több a hívás


apró ajándék


új szexy fehérnemű új szex praktika


éreztesd h ö Férfi !

2015. jan. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A közös élmények összekötik a szálakat. Közös kirándulás kettesben, vagy akár még hármasban, mert öt éves már simán tud részt venni jobb programokban is. Elutazás a családdal ide-oda. Élménykeresések.....
2015. jan. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hello!


Ez szerintem a tipikus, sok munka, gyerek, felelősség, stressz szindróma...

Meg kell próbálni kevesebbet dolgozni, lemondani dolgokról,sok időt együtt tölteni, így kevesebből is kijöttök tényleg neme ér annyit a lapostévé, okostelefon, autó hogy ezért szétmenjen a család.

2015. jan. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!