Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? "Gyorsan"...

Mit csináljak? "Gyorsan" szüljek három gyereket, vagy közben menjek vissza dolgozni?

Figyelt kérdés
Nem akarok nagy korkülönbséget a gyerekek között. Meg az is kérdés kire hagyjam őket (a faluban nincs bölcsi). Ti mit tennétek?
2015. jan. 5. 08:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit tennék? A férjjel megbeszélném. De nem így. Hanem: Jöhet az első gyerkőc? Ha már megvan, a következő lépést akkor kell kitalálni. Ne akard előre a 20 évedet beprogramozni, mert jelenben kell döntést hozni a körülmények függvényében.
2015. jan. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet így előre tervezni. Ha meglesz az első, látni fogod a körülményeket és eldöntheted, hogyan tovább. Megjegyzem, a szomszédomék mindig hatalmas családot akartak, állandóan hangoztatták, aztán hirtelen leálltak kettőnél. Rájöttek, hogy a saját anyagi helyzetükhöz és lehetőségeikhez éppen elég kettő kicsit is felnevelni.
2015. jan. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De semmiképpen nem tudok visszamenni dolgozni amíg a gyerek oviba nem megy.
2015. jan. 5. 08:21
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Van aki sitty sutty terhes lesz akár már 6 hetes kontrollon terhes.más meg évekig küzd mire az első összejön.nem könnyű feladat a 2 nevelése sem.
2015. jan. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
NEM csak szülni kell egy gyereket, hanem fel is kell nevelni! Ez nem kevés idő és pénz! Ne arra gondolj, hogy mennyi ideig kapod érte a pénzt az államtól, hanem arra is, ha te nem dolgozol, akkor lesz-e elég jövedelmetek a gyerekek felnevelésére! Főleg, ha a férj esetleg elveszíti a munkáját. Ma már ez is benne van a pakliban.
2015. jan. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de a gyerekvállalás nem így megy. Hozzatok össze egyet és ha még mindig minden körülmény adott hozzá, akkor jöhet a második.

Meg mi az hogy kire hagyd őket????-Te leszel otthon velük.

2015. jan. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

3 gyerek egymás után szülése után ne is álmodj arról, hogy VISSZAmehetsz dolgozni. Egy munkaadó sem tűr el 7-8 évkihagyást, márpedig ez kb , ha 3 éves korukig otthon akarsz velük maradni.


Ennyi infóból amúgy nem tudom hogy várhatod el, hogy megfelelő tanácsot adjunk. Ezt csak ti láthatjátok át rendesen. Abban meg igaza van az előttem szólóknak, hogy majd az első megszületése után gondolkodjatok a többin. Jelenleg fogalmatok sincs, mit jelent egy gyerek nevelése. Én pl. másfél év után besokalltam az otthonlétbe, és visszamentem dolgozni. Jelenleg még gondolni sem tudok második gyerekre, pedig mi is kicsi korkülönbséget terveztünk. 2,5 éves a fiam. Jelenleg jó így.

2015. jan. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első után kb. 2év kellett, h azt mondjam jöhet a második. ..most 1lesz a második, fél év után sem féltem volna már teherbe esni, de jelen állás szerint 3-4évet várunk. ..nekem szuksegem van rá, h elmenjek dolgozni, felnottekkel is legyen kapcsolatom, lelkileg nem birnek 3 gyerekkel (ja mi amúgy kettőt terveztunk még a szuletesuk előtt ) szóval ha megszuletik az első majd onnan agyalj ezen...de a paroddal közösen szerintem. ..
2015. jan. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Páromnak mindegy, hogy mikor szülök, de ő is nagy családot akar. Mindkettőnknek három testvére van.
2015. jan. 5. 10:06
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
De a testvereket nem te nevelted, szoval min valtoztat, hogy hany testveretek van?
2015. jan. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!