Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyellek a párom családja...

Szégyellek a párom családja előtt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Két hónapja lakom náluk, de még mindig nem merek enni sem, ha nem adnak kaját. Vagy nem merek bemenni fürödni nehogy baj legyen belőle. De még van pár ilyen dolog. Meddig lesz ez így?
2015. jan. 4. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Most mi a problémád végülis?
2015. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Amíg értelmes felnőtt nem lesz belőled?!?!
2015. jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyébként a kaja még oké..bár nekem az anyósom mindig mondja, hogy nyugodtan szolgáljam ki magam. Mikor eszek valamit, akkor szólni szoktam neki és még fel is sorolja, hogy ezt meg ezt meg ezt ehetem még hozzá..


Na de fürödni? engedélyt kérsz vagy mi? Azért a wc-re ki mersz menni? Hány éves vagy? Minek élsz náluk egyáltalán?

2015. jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

Ja és én nem lakok náluk. Ez egy hétvégi látogatás. 1 hét után már ennyi sem lenne.


Mit tegyél? Nőjj fel. Miért félsz?

2015. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

DOlgozol? Adsz bele pénzt?

Felnőtt ember vagy, nem a gyerekük.


EZ addig lesz így, amíg nem lesz normális önbizalmad.

2015. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!