Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne zavarjon...

Mit tegyek, hogy ne zavarjon a párom családja?

Figyelt kérdés
Anyósoméknál lakunk és velünk lakik a sógornőm lánya a két gyerekkel (12, 6 évesek). Összesen heten lakunk itthon. Olyan idegesítőek tudnak lenni, mindenki egyszerre beszél. A baj az, hogy nincs hová mennem. Hogyan viseljem el őket?
2015. jan. 4. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Próbáld meg kizárni magadból, pl. úgy hogy azt nézd, hogy jó most ingerelnek téged, de legalább nem vagy egyedül. Hosszabb távon totál egyedül sokkal rosszabb lenni, még ha most perpill bírnád azt értékelni akkor is.
2015. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Tudom mit érzel. Én is voltam ugyanebben a cipőben. Mikor párommal ott laktunk. Csak mi 9-en összesen.

Hát nem volt egyszerű,de utána elmentünk egy ismerősömhöz lakni,ott 3-an voltunk jobb volt. Most h teljesen különköltöztünk elfogadtam őket,ők ilyenek nem fognak változni,ezt tudnod kell!

Sajnálom,de próbáljatok szabadulni. Gondolom a te szüleidhez sem lehetne kötözni. Hát nem egyszerű. Az én apám alkesz volt azért nem.

2015. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szüleim meghaltak, a házunkat elárverezték. Ezért nem tudok hová menni.
2015. jan. 4. 15:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld nézni a másik oldalt. Valószínűleg anyóséknak és a sógornődéknek sem ez az ideális állapot, csak nincs más megoldásuk. Téged ennek ellenére befogadtak. Még mindig jobb, mint magányosan egy fillér nélkül botorkálni az életben.
2015. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19%
Ha nem felel meg a helyzet, költözz el, de ne az unokákat uszítsd a nagymama ellen.
2015. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!