Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bánt a párom és a...

Miért bánt a párom és a családja amiért internetezem?

Figyelt kérdés
Párommal a szüleinél lakunk. Èn gyakran fent vagyok itt vagy a facebook-on, ami nekik nem tetszik. Párom már azt is mondta, hogy elveszi a telefonom, ha mégegyszer meglátja nálam. Most is titokban írok. Normális dolog az, hogy nem csinálhatok azt amit akarok?
2014. nov. 11. 09:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Valószínűleg a szülők gyerekként kezelnek. Milyen szöveg az akár még a párod részéről is, hogy elveszi a telefonod ha internetezni mersz?? Most ő az apád, vagy a társad? Nehogy már hagyd magad..én sosem tartottam jó ötletnek, hogy szülőkkel éljen a pár, és én személy szerint ki sem bírnám, akár az én szüleimről lenne szó! Szerintem próbáljatok meg minél előbb különköltözni akár egy kis albérletbe, mert a párodat erősen manipulálják a szülei, és ugyanazt hajtja amit ők mondanak. Ez így abszolút nem normális, és nem egy felnőtt kapcsolat. A szülők tini gyerekekként kezelnek titeket.
2014. nov. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
...persze ha amiatt úszik a lakás és nincs soha meleg étel, mert mindig csak a netet nyomod, akkor az már azért elég nagy probléma...
2014. nov. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

párod féltékeny, a szülei meg csak mellé állnak


szólni kellebe, hogy aki akar fb nélkül is meg tud csalni

2014. nov. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
vagy olyan vagy mint en voltam. Fel napokat nyomogattam a telefonomat, tarsasagban, tv-zes kozben, mindenhol!! en se tudtam milyen idegesito, amig a parom cukkolasbol napokig csinalta. szornyu volt. es tenyleg nem vettem eszre hogy orakig kepes voltam bwletorzulni a telefonomba.
2014. nov. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 csabika1971 ***** válasza:
50%

Hát nekem a mesélésből az jött le, hogy egész nap a Neten lógsz. Arra nem gondoltál még, ha a barátnőd családjának házában élsz, akkor e helyet inkább a munkáikba besegítésen kellene gondolkodnod?

Mert oké, hogy tényleg a "szabadidődben" ezzel foglalkoznál, de ha már a telefonod is elakarják venni és éppen a párod, akkor valószínű túlzásba viszed a dolgot.

2014. nov. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
csabika beindult. Bírom az ilyen parasztokat. Még semmit nem tudsz de már taposod a kérdezőt. Grat.
2014. nov. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Miért lenne paraszt? Nekem is az jött le, hogy sokat van net-en. De ez csak feltételezés, a kérdező meg nem mond többet.
2014. nov. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Páromnak az a baja, hogy netezek és nem csinálok semmit. Az anyjáéknak meg az, hogy nem beszélgetek velük.
2014. nov. 11. 09:53
 9/12 anonim ***** válasza:
35%

"Miért lenne paraszt? Nekem is az jött le, hogy sokat van net-en. De ez csak feltételezés"


Meg is válaszolod a kérdésedet. Mert feltételez valamit, amiért jól belerúghat. Hát ezért.

2014. nov. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg is kaptad a választ, nem csinálsz semmit és nem beszélgetsz velük. Szerinted ez normális?
2014. nov. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!