Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözés, közös kassza....

Összeköltözés, közös kassza. De így hogy?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel szeretnénk összeköltözni. Én a bátyámmal lakok jelenleg együtt, de ők nem jönnek ki túl jól egymással.Ő a legjobb barátnőjével lakik együtt albérletben. Nagy lakás, elférnék és kedvelem is a csajt, de ők 4 éve közös kasszán vannak és ezen nem is akarnak változtatni.A barátnőm azt mondja, hogy nekem nem kell, lehetek attól még külön kasszán, hogy együtt lakunk.

Ez nekem olyan furcsa lenne, de természetesen nem akarok a másik lánnyal is közösködni.

Barátnőm 22/L, Én 23/F


2015. jan. 3. 15:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%
Figyu, ha két nővel akarsz együtt élni, akkor te fizetsz mindent. Ez a szabály. Nem lesz olcsó, de cserébe az érzés megfizethetetlen. Egyszer ebbe az ágyba fekszel, egyszer meg abba. Kis cserencsével összejöhet az édeshármas.
2015. jan. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
76%

# 11/11 ma 15:46


Neked külön gratulálok!


Azért ezt olcsóbban is meg lehet úszni szerencse nélkül is, már akinek ez kell!

2015. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Dehogy leszbikusok! A másik lánynak vőlegénye van, csak Ő Angliában dolgozik februárig.

Azért vannak közös kasszán, mert így könnyebb volt eddig neki.

A lány meg a vőlegénye fognak majd az esküvő (Május végén lesz) után elköltözni.

2015. jan. 3. 15:49
 14/20 anonim ***** válasza:
68%

Akkor ennyi nehézséget vállaljon a barátnőd, hogy most nem lesz vele közös kasszán.

De a legideálisabb az lenne, ha ketten költöznétek össze. Ezt felvetetted már? Hogy reagált?

2015. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem sem leszbikusok attól, hogy közös kasszán vannak. Ha sokáig van az embernek egy lakótársa és jól kijönnek, nincsenek konfliktusok, akkor így sokkal egyszerűbb az élet. Elég egy doboz vajat venni, nem foglalja kettő a helyet a hűtőben.


De mindezek ellenére szerintem sem jó, hogy egy számodra idegen lánnyal legyél ilyen családias helyzetben. Nem természetes és a barátnőd nem várhatja ezt el tőled. Ahogy előttem is mondták, az lenne a legjobb, ha olyan helyre tudnátok menni, ahol csak ti ketten laktok.

2015. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
78%
Rájöttem a megoldásra. Figyu, ha bizonytalankodsz majd odaköltözöm én, aztán elmondom milyen volt.
2015. jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%

Ti mióta vagytok együtt?

Egyébként május nincs messze, nyugodtan kibírhatjátok addig, és akkor nem kell közösködni senkivel csak egymással.

A barátnőd hozzáállásából egyébként is az jön le, hogy ő még nem kész arra, hogy veled összecuccoljon.

2015. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
47%
Kamu vőlegény is van? Leszbikusok! Csak a "vőlegénnyel" akarják leplezni, ők már egymáséi.
2015. jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
79%
8as: nem, ugyanis én is voltam közös kasszán bnőmmel, és egyikünk se leszbi. Szóval, ha fogadnék veled, akkor nagyon nagy valószínűséggel el is vesztenéd.
2015. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
47%
19-es, akkor fogadj velem:-)
2015. jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!