Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mennyire lesz nehéz a...

Vajon mennyire lesz nehéz a család nélkül kibírni 3 hónapot?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, eddig a családommal (szüleim, testvérem) laktam. Pár hétnél hosszabb időre még sosem voltam tőlük távol.


Most a munkám kapcsán részt kell vennem egy 15 hetes tanfolyamon New Yorkban. Kicsit izgulok már miatta, mert sose voltam még több hónapot távol a családtól, barátoktól, ismerősöktől. Párkapcsolatom jelenleg nincs, így ebből a szempontból nem lesz nehézség.


Tudom persze, hogy ideje felnőni és más ilyenkor már rég külön lakik, de nekem mégis ez lesz az első ilyen "felnőtté válási élményem".


Valami jó ötlet/praktika, hogy minél kevésbé legyen honvágyam? Lehet ezt valahogy kezelni, vagy mindenképp lesz, akár akarja az ember, akár nem?


2015. jan. 1. 18:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
3 honaps nem sok ido, az is lehet, hogy abszolut nem lesz honvágyad! ismerkedj, tanulj, szorakozz jol!
2015. jan. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha előtte nem voltál külön akkro nem lesz egyszerű.

Egyébkent én 27 vagyok és 1,5 havonta járok alapból is haza. Beszélünk telefonon, facetime- on..stb kb akkor szoktak elkezdeni hiányozni, de gondolom azért mert már ráálltam erre a találkozásra, és ha jön az idő, akkor alig várom, egyébkent az esetek többségében munka mellett nincs időm arra,nhogy hiányozzanak, örülök ha az ügyes-bajos dolgaimra jut idő, vagy a férjemre

2015. jan. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!