Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normalis hogy a...

Szerintetek normalis hogy a tanulasba es az egyetembe kapaszkodok?

Figyelt kérdés

Miota szakitott baratom velem teljesen megvaltoztam..Azelott allandoan csak buliztam es ittunk,

Nem igazan volt eletcelom...De azota megvaltoztam de 180·os fordulatot vettem.Mar nem bulizok,nen iszok,azota baratom sincs..sot kicsit bezarkoztam.Baratnommel is keveset beszelek,sokkal idegesebb frusztraltabb vagyok es folyton tanulok.Pl miota elkezdodott a szunet kb vegig tanultam kiveve karacsonykor persze..

ELTE-rre szeretnek menni szoval nem art a tanulas de azert ennyire?? Normalis vagyok en? Mi van velem?!

18/L


2014. dec. 27. 21:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Az rendben van, ha átmenetileg beletemetkezel a tanulásba. Idővel ez elmúlik. A jó szokásos szerencsés esetben megmaradnak, de képes leszel kikapcsolódni is. Döntsd el, hogy neked a buli-e az a módszer - lehet, hogy másképp jobban tudsz pihenni.

2014. dec. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

De ez mar fel eve tart.. Fel eve szakitottunk,es azota van ez a tanulasos dolog..

Egyebkent bulival en sosem tudom kipihenni magam..Bar volt baratom is ott ismertem meg szoval emiatt vannak jo emlekeim a buluzasaal kapcsolatban de reszeg soha tobbet nem akarok lenni az biztos.. :/

Moziba,vasarolni,enekelni,sutni szeretek es ezek ki is kapcsolnak csak sokszor mar ehhez sincs kedvem :/

2014. dec. 27. 22:32
 13/15 A kérdező kommentje:
*bulizassal
2014. dec. 27. 22:32
 14/15 anonim ***** válasza:

Ne a jövőtől várd a megváltást, mert csalódni fogsz.

Ideig-óráig lehet a tanulásba temetkezni, anno engem is sok mindenen átsegített ez, de hosszú távon tönkretesz. Pont azért, mert tönkremennek az emberi kapcsolataid és később, amikor felnézel a könyvekből és nem látsz magad körül senkit, akkor fogod igazán a fejedet a falba verni.

Az exed miatt ki vagy bukva, ez teljesen rendben van, de a barátaidtól ne hidegülj el, inkább beszélgess velük nagyon sokat az érzéseidről!

2014. dec. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

èn is regen sokat buliztam, ittam, pasiztam

mondjuk en akkor is tanultam. de megvaltozott az eletvitelem, komoly baratom van. o is osztonoz, hogy tanuljak.

szerintem normális a reakciod.

es igen is kell ra tanulni, lehet, hogy lazabb lesz, ezt nem tudom, de eloszor vegyenek fel. :))) addig tuti tanulni kell.

2014. dec. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!