Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normalis hogy a...

Szerintetek normalis hogy a tanulasba es az egyetembe kapaszkodok?

Figyelt kérdés

Miota szakitott baratom velem teljesen megvaltoztam..Azelott allandoan csak buliztam es ittunk,

Nem igazan volt eletcelom...De azota megvaltoztam de 180·os fordulatot vettem.Mar nem bulizok,nen iszok,azota baratom sincs..sot kicsit bezarkoztam.Baratnommel is keveset beszelek,sokkal idegesebb frusztraltabb vagyok es folyton tanulok.Pl miota elkezdodott a szunet kb vegig tanultam kiveve karacsonykor persze..

ELTE-rre szeretnek menni szoval nem art a tanulas de azert ennyire?? Normalis vagyok en? Mi van velem?!

18/L


2014. dec. 27. 21:29
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirasi hibakert figyelmetlen vagyok...ebbol is latszik ://
2014. dec. 27. 21:32
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a családi dolgok elől menekülés végett döntöttem úgy, hogy jobb, ha tanulok, mivel ha tanulok, mehetek egyetemre, kevesebbet kell velük lennem, és később hamarabb megállhatok a saját lábamon.


Szóval szerintem normális, valószínűleg annyira megviselt a szakítás, hogy elgondolkoztál az élet értelmén, és rájöttél, hogy ahogy előtte éltél az nem megfelelő. Vagy rosszul látom?

2014. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia :)

Egyik oldalról az mindenképpen egy jó dolog, hogy vannak céljaid és nem csak a bulizásról szól az életed és teszel is a céljaid elérése érdekében.

Ugyanakkor azt gondolom, hogy a sok tanulás mellé kell időnként némi kikapcsolódás is és nyugodtan elmehetsz néha buliba és az sem baj, ha egy-két italt megiszol. De fontos, hogy amikor kell valamilyen módon ki tudj kapcsolódni és a barátok is fontosak.

Amúgy én is ELTE-s vagyok. Én azt látom, hogy nagyon szak függő, hogy hol mennyit kell tanulni, de még a legkeményebb szakok mellett is ki lehet kapcsolódni néha :)

Sok sikert!

2014. dec. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Elso :

En pontosan is pontosan azert kezdtem amiert Te.Csak en a multan elol akarok menekulni az ELTE-re ugyerzem,hogy ugy vegre uj eletet kezdhetnek es ezt ami most van hatrahagyhatnam. Mert szegyenlem az utobbi 2 evem nagyon..

2014. dec. 27. 21:47
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyebkent en TÓK-ra szeretnek menni
2014. dec. 27. 21:48
 6/15 A kérdező kommentje:
Uramisten...latjatok?? Teljesen szetszort vagyok..Osszevissza fogalmazok,osszevissza irok..Ez mitol van?? Megbolondulhattam? Regen nem ilyen voltam..
2014. dec. 27. 21:50
 7/15 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek.Én is ilyen voltam: a tanulásba menekültem és fogok is, most készülök (32 évesen) mesterképzésre egy újabb "egérutat" választva. Nemes gondolat egyetemi célt kitűzni, sokan a szendélybetegségek felé veszik az irányt, szerelmi bánatukban. Emellett fontos az agy "kikapcsolása": egy jó film, egy jó könyv, netezgetés, kávézó, mozi stb.,a barátokkal. Sok sikert a továbbtanuláshoz!
2014. dec. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Barátnőm a TÓK-ra jár, ő nagyon szereti, de egyébként nem olyan nagyon hajtós szak, mármint nyilván kell tanulni ott is, de azért nem kell beleszakadni :)
2014. dec. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hát a TÓKra ne tanulni menj.. papírzacskókat fogtok festegetni, meg tobozokat ragasztgatni :D...
2014. dec. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hat ovoneni szeretnek lenni ugyhogy mas lehetosegem nincs nagyon :)
2014. dec. 27. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!