Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menyasszonyom megkért hogy...

Menyasszonyom megkért hogy facebookon mutassam meg a régi csajaimat? Mi szükség van erre szerintetek?

Figyelt kérdés
Természetesen megmutatta,de az mire jó nem igazán értem.3 éve vagyunk együtt,most állt elő ezzel.Vajon mi szükség volt erre?Kérte mutassa meg az előző csajomat is,akivel együtt éltünk 4 évig,nem nagyon akartam mert kellemetlen emlékek kötnek hozzá és nem szívesen nézegetem őt,a végén rosszul jöttem ki abból a kapcsolatból de ez mindegy is.Majd nagy nehezzen megmutattam őt is neki,aztán amikor megmutattam neki,belém beszélte hogy zavarba vagyok,meg miért vagyok zavarba.Nem igazán értette meg,hogy nagy nehezzen lezártam azt a kapcsolatot és a sok kellemetlen emléket,ezért nem szívesen nézegetem.Meg különben is alapesetben,minek nézegessem a volt csajomat.Szerintetek ez mire volt jó a kiváncsiságon kivül?
2014. dec. 17. 06:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Erre szoktam azt mondani, hogy "ven" kecske is megnyalja a sot. Lattam en mar sok mindent.

:)

2014. dec. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Sok nőben vannak olyan gátlások hogy valamiben az előzőnél biztos jobbhoz volt a párjuk szokva, és félnek hogy ők most csak szamarak a ló helyett.

Például ha egy nő kicsinek érzi a saját mellét, lehet hogy megnyugtatja hogy az előző barátnőnek is kicsi volt. De titkon félt hogy az elődjén nagy ciciket markolászott a párja. De lehet így egy lapos fenék, vagy ritka haj, vagy vastag comb... bármi ami zavarja a nőt magában. Bizonyosságot keres hogy a másik sem volt szebb.

2014. dec. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
szerintem 1 beteges viselkedés volt a barátnőd részéről. Ha nem késő , szaladj és felejtsd el ezt a nőt. Most kezdődik a beteges féltékenység!!!!
2014. dec. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én sosem voltam kiváncsi a volt ex-em volt barátnőire. Mindig ő erőltette hogy nézzem meg őket. Ő furcsálta hogy én nem voltam kiváncsi rájuk. Én nem mutogattam képeket neki a volt férjemről és őt meg érdekelte volna. Nem is tartott sokáig a kapcsolat. 3 év után meguntam ezt.Engem nem érdekelt a múlt. csak a jelen érdekelt.szerintem gyerekes dolog így viselkedni.Önbizalom hiányban szenvedett.
2014. dec. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!